2752
2734
عنوان

بازم کتک،بازم ظلم،بازم بیغیرتی پدرومادرم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2358 بازدید | 116 پست
استارتر نو خونه مادرسوهرت زندگی میکنی ،شوهرتم دست بزن داره و حوصله گریه بچه نداره ،خانوادتم حمایتت ن ...

خب هیچی بچه بغلم بود فقط گفتم خجالت بکش دوساعته بالاسرش بیدارم لج چی

من تعجبم از مادرتونه ...خوب برو شکایت کن ازشوهرت 

خدایا چرا مردا جامعه ما اینجور شدن همه دست به زن دار من فکر میکردم دیگه دوره ی کتک زدن گذشته 

این ایران ما هنوز عقب مونده مردای متحجر زن ستیز زیاد داره 😔

متاسفم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم  الان وقت مطرح کردن این مشکل نیست ،قطعا میدونه ،ولی چکاری ازش برمیاد ،مگه اون خودش نمیخا ...

پس وقتش کی هست، وقتی اینچیزا رو مراعات نمیکنیم ، مشکلات بعدی هم اضافه میشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
من کاربری قبلیم ترکید وگرنه تاپیکتم بودن سه بار خودکشی کردم تهش هیچ...... منم مثل تو خانوادم پشتم ن ...

حالم خوب نیست،درکم نمیکنن ،میگم تازه زایمان کردم صد بار لگدم زد😭😭😭😭😭

قرص کلونازپام داریم توخونه میخوام خودکشی کنم هیچ راهی برام نمونده😭😭😭😭

این کار ادمای خودخواهه،تو میگی مادرت پشتت نیست،اینکارو کنی بنظرت بچت راجع به تو چی میگه،نمیگه مادرم منو نخواست تنهام گذاشت،

مرسی که هستم🙄
خیلی چیزابلدم ولی یه مدت بافتنی میکردم دیگه شوهرم بهم پول نمیداد تازه ازم پولم میگرفت

میتونی ی بخش زیادی از پولو قایم کنی نگی اصلا یا پول بعضی از سفارشارو قایم کن یا نصف بگو مثلا اگه 100 گرفتی بگو 50 گرفتم بقیشو بزار ت ی حساب مخفی من 25 میلیون پول پنهونی دارم 

من تعجبم از مادرتونه ...خوب برو شکایت کن ازشوهرت  خدایا چرا مردا جامعه ما اینجور شدن همه دست ب ...

بعصی پدرمادرها متاسفانه به دخترشون به عنوان جنس فروخته شده نگاه میکنن که پس گرفته نمیشود!!!!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
افرین حرف خوبی زدی،،،گفتم بخاطراینکه تازه سقط کردم دکتر گفت نزدیکی نکنین الانم دوهفته گذشته فک میکنم ...

عزیز دلم

خواهر خوبم

وقتی میبینی راهی برای جدایی نیس

وقتی می‌دونی مشکلت بخاطر رابطی

درسته الان نمیتونی دخول کنی 

اما هزارتا راه دیگه هست که اینجا جای نیست بگم یک سرچ بکن توی گوگل میفهمی

ماخانوما گاهی فکر میکنیم رابطه نباشه شوهرمون تشنه میشه میاد دنبالمون اما برعکسه یا میرم سراغ یکی دیگه یا اگر ندونه بره اینجوری وحشی میشه خواهرم خودت کاری کن زندگیت خوبه بشه

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴

بعد سقطم خیلی باهام خوب بود،،دیروز رفت سرکار به مادرش گفت چرازنگ نزدی بیدارم کنی مامانشم گفت خودت زن داری به زنت بگو

همش حس میکنم بخاطر این حرف مادرش بد شد باهام،،،خب منم همه کارا رو دوشمه تادیروقت بیدارم به همه شون میرسم عروس سرخونم،نمیرسم چیکارکنم

پس وقتش کی هست، وقتی اینچیزا رو مراعات نمیکنیم ، مشکلات بعدی هم اضافه میشه

اخه الان میگی استارتر چکار کنه ، قطعا از سر نداری و مجبوری تو یه اتاق 6 متری تو خونه مادرشوهرش زندگی میکنه 

این حرفارو میسه به تون خانومایی گفت که اتاق جدا دارن ولی بخاطر تنبلی و وابستگی افراطی به بچه شون این مسایلو رعایت نمیکنن ،وگرنه استارتر طفلک چکاری میتونه  بکنه یا باید رابطه نداشته باسه ،یا شب به شب بجه رو ببره بزاره پیش مادرشوهرش که واقعا امکانش نیست 

وگرنه منم مثل سما کاملا با این مسیله موافقم ،ولی خوب جای مطرح کردنش اینجا نیست که طفلک استارتر از بی پناهی داره به خودکشی فکر میکنه

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706