2752
2734
عنوان

بازم کتک،بازم ظلم،بازم بیغیرتی پدرومادرم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2358 بازدید | 116 پست
فارغ شدی؟؟ پسرت ب دنیا اومده؟؟؟؟

اره عزیزم.۲ تیر زایمان کردم😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
مامانم نذاشت باهاش برم،تنهام بی پناهم چیکارکنم؟؟

یه مهارت پول ساز  یاد بگیر مثل خیاطی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیوار زن خیلی کوتاهه خیلی.هیچکی پشت دختری ک ازدواج کرده و بچه داره وای نمیسته

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
2731
قرص کلونازپام داریم توخونه میخوام خودکشی کنم هیچ راهی برام نمونده😭😭😭😭

آره آفرین،بجای اینکه زندگیتو درست کنی اون بچه رو هم بدبختش کن

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
خیلی چیزابلدم ولی یه مدت بافتنی میکردم دیگه شوهرم بهم پول نمیداد تازه ازم پولم میگرفت

خوب شما دیگه خیلی تسلیمی 

اینجوری که نمیشه دوست من 

اینقدر ضعیف نباش

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
شبیه فیلماست بنظرم سرکاریه😐

توی هر تاپیکی یکی اینجوری پیدا میشه ک بگه سرکاریه عنوان خوندی دیدی سرکاری برو بیرون نیازی به کامنت و گزارش نیس

ای بابا بسه دیگه زندگی ها سخت شده به قول شما شبیه فیلم هاشده 

همه در آسایش نیستن

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
ببخشید که اینو میگم ، شما میگی تو یه اتاق دو‌در سه دارید زندگی میکنید، پس قاعدتا اتاق خواب ندارید،، ...

عزیزم 

الان وقت مطرح کردن این مشکل نیست ،قطعا میدونه ،ولی چکاری ازش برمیاد ،مگه اون خودش نمیخاد که اتاق خواب جدا داشته باشه؟ 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

از حال الانت ناراحتم،ولی میدونم نمیتونی زندگیتو ول کنی با وجود یه بچه و حتی مشکلاتت،تنها کاری میتونی بکنی محبت بیشتر حتی با وجود کتک خوردنه و اینکه زبونت رو کنترل کنی،بخاطر بچتم شده تحمل کن،خدا خودش جواب خوبیات رو میده

مرسی که هستم🙄

خودت که هیچی،اما یه کم به عاقبت اون بچه، بعد از خودت فکر کن، اگه دلشو داشتی خودکشی کن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من کاربری قبلیم ترکید وگرنه تاپیکتم بودن سه بار خودکشی کردم تهش هیچ......

منم مثل تو خانوادم پشتم نیستن

اما واقعا خودکشی راهش نیس

خودت زندگیتو بساززززز

😍من مطمعنم تو میتونی

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
2706