2737
2734
عنوان

میخام از ایران برم.کیا مقیم ترکیه هستن لطفا راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 7810 بازدید | 47 پست
دوست همسرم اونجا هستن .و تویه شرکت کامپیوتری کار میکنن ایشون این حرفا رو گفتن .فکر کنم حتی خانمشون س ...

ما یکی لز فامیلامون اونجاست. از خیلی قبل مقیمه.کار وبارشم خوبه به اصطلاح کسیه برا خودش. کارم اون برامون پیدا کرده اجاره هم دو و نیم به پول ایرانه که با تقسیم برامون میفته ۱۲۰۰ حدودا. تقریبا ۳ تومن برا خودمون باقی میمونه.منطقه خونه هم خوبه چون همون که میگین برای خارجیا گرون تر میدن شامل ما نمیشه چون آشنامون برامون میگیره

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما یکی لز فامیلامون اونجاست. از خیلی قبل مقیمه.کار وبارشم خوبه به اصطلاح کسیه برا خودش. کارم اون برا ...

آواز دهل شنيدن از دور خوش است

مراقب باش بخاطر زندگي بهتر زندگي همينجاتو از دست ندي

اگه اينجوري بود همه ميرفتن تركيه چون رفتنش راحته ولي زندگي سخته

بله يك سال زندگي كردم  شما هم نهايتا ١٢٠٠ لير حقوق بگيري زيانم اگر بلد نيستي اصلا نرو اصلا

زبان بلدم تا حدودی...اینورم کار نیست اصلا. شما چقد حقوق میگرفتین؟؟

آواز دهل شنيدن از دور خوش است مراقب باش بخاطر زندگي بهتر زندگي همينجاتو از دست ندي اگه اينجوري بود ...

من اینجا خونه و ماشین دارم ولی خب کار نیست. قرار نیست بفروشمشون. اگه نتونستیم زندگی کنیم برمیگردیم

اها اوكي عزيزم چطور اقدام كردين و درخواست دادين؟زبان بلدين؟

هیچی دیگه باید اول باید اینترنتی ایمیل بزنی به سفارت اتریش تو تهران بعدشم  یه تاریخیو بهت وقت میدن

همون تاریخ باید پاسپورت و مدارکتو ببری سفارت یه سری سوالاتی ازت میپرسن بعد دیگه چند مدت بعدم که پروسش رو طی کرد برات ویزا میاد

زبانم کم و بیش نه کاملا

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2740
هر زبانی رو تا واردش نشی و شروع به یادگیری نکنی فک میکنی سخته من هم فک میکردم آلمانی سخته اما الان ک ...

منم چند ترم تا حالا کلاسشو رفتم ولی خب هنوز خیلی مبتدی ام

هیچی دیگه باید اول باید اینترنتی ایمیل بزنی به سفارت اتریش تو تهران بعدشم  یه تاریخیو بهت وقت م ...

شما چطور پذیرش گرفتین از دانشگاه اتریش؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟ از لحاظ رزومه تحصیلی قوی هستین؟ و اینکه فاند گرفتین یا فقط پذیرش گرفتین؟

شما چطور پذیرش گرفتین از دانشگاه اتریش؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟ از لحاظ رزومه تحصیلی قوی هستین؟ و ا ...

نه روزمه ی تحصیلی خیلی قوی نداشتم

۱۸ سالمه تازه امسال دیپلم گرفتم ولی خب چون پدرم تابعیت اتریشی داره خیلی تونست توی پروسه کمک کنه که کارم راحت تر انجام بشه...

فقط پذیرش گرفتم

نه روزمه ی تحصیلی خیلی قوی نداشتم ۱۸ سالمه تازه امسال دیپلم گرفتم ولی خب چون پدرم تابعیت اتریشی دار ...

اکی عزیزم

ممنون از پاسخگوییت

چون برام عجیب بود که شما فرمودین پدر تابعیت دارن

موفق باشی گلم ❤️

2706