2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به این که بقیه جوونی شوهرشون و دیدن من چشم ببندم باز کنم نامزدم میشه ۴۰ سالش معلوم نیست کی بریم سر ز ...

فکر نمیکنی همچی دست خودمونه چرا سخت میگیرین خب؟؟؟!!!چرا منتظر چیزای ایده ال هستیم و بعد ک بدستشون میاریم دیگ مزه نداره

2731
[QUOTE=95576209]خب عزیزم کسی نیست دیگه که باهاش بیرون برم اصلا از اول دوستی به اون سورت نداشتم.فقط ی ...

تهرانم ولی نه خواهر ندارم دختر خاله اینا هم با ما از اولش رفت و امد نمیکردن پدر و مادرمم خیلی سنسون بالاست  دیگه و مریضن

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
ترجیح میدم حسود نباشم انقد اطرافیانم حسودن که تا میام ی کاری کنم جلو تر از خودم اون کار کردن 😐😐بدم ...

اتفاقا هدفم از تاپیک زدن این بود بدونم چون یمدتیه یکی از فامیلامون بدجور داره حسادت میکنه بهم بااینکه من اگه مشکلاتمو بگم ک ی توماری میشه

2740
غبطه نمیخوری ب هوش بقیه ب زیبایی ب خیلی چیزا 

ن منم میتونم مثل اونا باشم 😐😐

اعتماد به نفسم بالاس تو ام زیادش کن بزار اطرافیانتم همین فکر کنن 

تو به یکی بگو من خوشگم  طرف باور میکنه تو خشگلی 

اما هی بگو من زشتم من زشتم طرف مقابل زشت میبینتت باور کن جدی میگم 

هر چی هستیم خیلی ام خوبیم از ما بد تر هاش هستن 

من خیلی حسادتای دخترونه دارم میدونم طبیعیه تا یه حدیش ولی دلم میخواد از بین بره یا حداقل کمتر شه چون ...

سعی کن بهترین خودت باشی اصلا به جزئیات بقیه کاری نداشته باش و به کوچکترین نکته مثبت خودت افتخار کن

2706