2752
2734
اتفاقا هدفم از تاپیک زدن این بود بدونم چون یمدتیه یکی از فامیلامون بدجور داره حسادت میکنه بهم بااینک ...

بزار بکنه بزار هر جور دوست داره به زندگیت نگاه کنه تا چشمش در بیاد تو جلوش قشنگ تر جلوش بده خیلی ام زیبا یکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر زندگی خودم اینقدر خوب هست که نخوام حسادت کنم

شما هم چشمتونو بیشتر باز کنید میبینید اینقدر تو زندگیتون چیرای خوب دارید که خیلیا آرزوشو دارن که نیازی به حسادت نیست

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
2731
خداروشکر زندگی خودم اینقدر خوب هست که نخوام حسادت کنم شما هم چشمتونو بیشتر باز کنید میبینید اینقدر ...

درسته حرفت عزیزم ولی یموقعایی تو واقعا چیزی نداری و باز هم بهت حسادت میشه خیلی عجیبه

من ک نمیدونم ولی خب اگه ساده گرفته بشه ک فک میکنم نیاز نباشه تا 40سالگی صبر کنین

من نه عروسی خواستم نه هیچ چیز انچنانی خوانوادم هم حتی یک شرط مادی براش نزاشتن ۱۰ ماهه نامزدیم یه کابین خونه رو درست نکردن یه کاغذ دیواری نزدن

به این که بقیه جوونی شوهرشون و دیدن من چشم ببندم باز کنم نامزدم میشه ۴۰ سالش معلوم نیست کی بریم سر ز ...

حسرت نخور والا ما سر زندگی ایم جز این که مشگلا ۱۰ برار شده هیچی نبوده تو ام میری سر زندگیت انقدر ام زود بگذره  منم وقتی نامزد بودم اطرافیان میگفتن تو دلم میگفتم رفته تو خونه زندگیش راحت حالا داره حرف میرنه خودم اومدم دیدم 

[QUOTE=95576563]من نه عروسی خواستم نه هیچ چیز انچنانی خوانوادم هم حتی یک شرط مادی براش نزاشتن ۱۰ ماهه نامزدیم یه کاب ...[/QUOTEخب یعنی بخاطر کمد و کاغذ میخای عمرتو منتظر بمونی؟؟؟؟دخالت نیستا دوس نداشتی جواب نده

من ک نمیدونم ولی خب اگه ساده گرفته بشه ک فک میکنم نیاز نباشه تا 40سالگی صبر کنین

تا چهل سالگیش هم صبر نکنم یه سال و نیم سر اومدن خاستگاری خانوادم لفتش دادن یه سال و نیم دیگه برای اومدن برای بله برون . تو بله برون ۳۱ سالش بود الان شده ۳۲ سال تا بخوایم بریم سر زندگیمون میشه ۳۵ سال فقط ۵ سال مفید میتونم کنارش باشم و از جوونیش لذت ببرم خودم ۲۲ سالمه . کی جواب عمر و روزای زندگیم که به بزالت گذشته رو باید بده جواب هم نخواستم کی میتونه برگردونه روزای من و ؟ 

[QUOTE=95576563]من نه عروسی خواستم نه هیچ چیز انچنانی خوانوادم هم حتی یک شرط مادی براش نزاشتن ۱۰ ماه ...

عزیزم خب وقتی کابینتای خونه به درد نمیخوره و همه اش خودشون ده ماه دارن میگن کابینت بزنیم نمیزنن من چی کار کنم الان عکس کابینتارو برات میفرستم

تا چهل سالگیش هم صبر نکنم یه سال و نیم سر اومدن خاستگاری خانوادم لفتش دادن یه سال و نیم دیگه برای او ...

گلم بنظرم بشین با خونوادت و نامزدت حرف بزن و با حداقل چیزی اگه واقعا دوسش داری قبول کن و برو سر زندگیت!! 

حسرت نخور والا ما سر زندگی ایم جز این که مشگلا ۱۰ برار شده هیچی نبوده تو ام میری سر زندگیت انقدر ام ...

آره حرفتون درسته ولی خب روزای قشنگ هم خب دارین من نامزدم خیلی مرد خوبیه دوست دارم راحت باهاش برم سفر شب پیشش باشم وقتی مشکلی دارم سرم و بزارم رو شونش حامی همدیگه باشیم ولی همه اش دوریم 

2706