2733
2734

به این که بقیه جوونی شوهرشون و دیدن من چشم ببندم باز کنم نامزدم میشه ۴۰ سالش معلوم نیست کی بریم سر زندگیمون با این گرونیا وقتی میبینم یکی شوهرش سنش بین ۲۴ تا ۲۸ و سر خونه زندگیشونن حسودیم میشه چون اونابیشتر میتونن روزای خوب و کنار شوهرشون باشن تا ۴۰ سالگی خیلی مونده ‌‌. خیلی حسرت میخورم.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از دخترای همسن خودم که مامانش هر پولی دستش میاد براش طلا میخره به هیچ وجه نمیذاره دخترش خم به ابرو بیاره  

نصف ظاهر منم نداره اما اعتمادبنفسی داره که نگو خونوادش این اعتمادبنفسو بهش دادن

هرکاری که اراده میکنه خونوادش ساپورتش میکنن تا اون کارو شروع کنه ولی من بخاطر چندرغاز باید بدوم و هیچوقتم نرسم

من حتی یه گرم طلا هم واسه خودم ندارم مجبور شدم طلامو بفروشم برای خودم لپ تاپ بخرم

همیشه هم فکر میکردم دختر زشتیم چون هیچوقت خونوادم منو به اوج نرسوندن همیشه تحقیرم کردن و باعث شدن فاقد اعتمادبنفس بار بیام

همیشه دنبال چیزای عالیه اما من همیشه تو حراجیا دنبال لباسم

درضمن اونا هم مثل ما معمولین و پولدار نیستن فقط زندگیشون دخترشونه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2731
چرا عزیزم 

خب عزیزم کسی نیست دیگه که باهاش بیرون برم اصلا از اول دوستی به اون سورت نداشتم.فقط یکی که اونم دوست خوبی نبود

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2740
زبان ک ی دوره بری حله اطلاعاتم خب کتاب خوندن و...

وقت حوصله اعصاب پول میخاد... ولی تو خونه بیشترموقعها کتابو زبان میخونم

نی نی قشنگم 👶 به خونت خوش اومدی😍 👈 👫 👈 👩‍❤️‍👨 👈 💏 👈 👪

به هیچی حسودیم نمیشه زندگم به حایی رسیده جز سلامتی اطرافیانم هیچی نمیخوام خیلی رو خودم کار کردم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
از نظرم خوشبخترین زن کسیه که راحت باردار میشه  از بس زجر کشیدم اینجور شدم

منم مث تو پنج ساله درگیرم اول ک دو سال و هشت ماه واژینیسموس ک ترس از نزدیکی داشتم بعدم ک حل شد دیدم مشکل بارداری دارم ییال رفتم درمان دیدم نمیتونم چون پول میخاد نشستم تا شاید یا پولدار شم یا معجزه رخ بده با همه اینا من ن بذباردارا حسادت میکنم ن ب پولدارا شاید ک ن قطعا حکمتی در کار است

[QUOTE=95576209]خب عزیزم کسی نیست دیگه که باهاش بیرون برم اصلا از اول دوستی به اون سورت نداشتم.فقط یکی که اونم دوست ...[/QUOTEچ شهری هستی عزیزم خاهری دختر خاله ای هیچکی نداری

منم مث تو پنج ساله درگیرم اول ک دو سال و هشت ماه واژینیسموس ک ترس از نزدیکی داشتم بعدم ک حل شد دیدم ...

من نزدیک به ۱۳ ساله

حسا باهم فرق دارن

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2706