2733
2734
عنوان

میشه بگید من با این خواستگارم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 54 پست
خب اگر شرایطش باب میلت نیست محترمانه ردش کن. اگر شک داری یا حسنهایی داره با خانواده صحبت کن بیشتر هم ...

خانواده ها اصلا مشکلی ندارن، ولی خب برای من راحت نیست خیلی پیشنهاد بیرون دادن، یذره هم شاید بخاطر هزینه هایی که میکنن که میترسم بعد این همه خرج(غذا و گل و...) آخرش نه بشه :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این آقا آیا شما رو جذب کرده اصلا ؟ اگه جذب کرده و جدی گرفتیش و جدی بهش فکر میکنی شما هم گاهی شروع کن ...

حضوری خوبیم، تلفنی هم اگه باشه خوبیم فقط پیام ها خشکه، و این معضل کی زنگ بزنه و کی پیشنهاد بیرون رو بده داریم.

جذب که نه، ولی حس بدی هم ندارم باهاش

2731

ابشون خواستگارن. نه شما . بعدشم خواستگاریه. دوستی ک نیس. میگه تو چرا پا ب پای من نمیای؟ تو سرسنگین بشین سرجات. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
حضوری خوبیم، تلفنی هم اگه باشه خوبیم فقط پیام ها خشکه، و این معضل کی زنگ بزنه و کی پیشنهاد بیرون رو ...

من فکر کنم اونم همین حسو ب شما داره..چون اگه اونم از شما خوشش اومده بود و جذبت شده بود تند تند پیامک میداد یا تلفن میزد و به زور سر صحبتو باز میکرد و قرار بیرون میزاشت..در هر حال بهش بگو بهت زمان بده اگه هم ظاهرش به دلت نمیشینه بدون چون و چرا ردش کن بره...چون خیلی مهمه که ظاهر شریک زندگی ت توی دلت جا بشه..اگه از اول جا نشه مطمین باش هیچوقت جا نمیشه...

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
ابشون خواستگارن. نه شما . بعدشم خواستگاریه. دوستی ک نیس. میگه تو چرا پا ب پای من نمیای؟ تو سرسنگین ب ...

البته فکرکنم ایشونم کم تجربن تو این زمینه

یعنی من شروع کننده نباشم و فرمون رو بدم دست ایشون؟ 

حضوری خوبیم، تلفنی هم اگه باشه خوبیم فقط پیام ها خشکه، و این معضل کی زنگ بزنه و کی پیشنهاد بیرون رو ...

نه بنظر من ربطی به غرور نداره خیلی ها اصلا اهل اس بازی نیستن ایشون هم دقیقا همین مدلیه. اس رو راه ارتباطی نمیدونن و ترجیح میدن تلفنی و حضوری حرف بزنن

ببین همسر منم مسیجی دوست نداشت. اهل مسیج نیس. تلفن زیاد میزد. حسه واسه اون پیش اومده بود. پیشنهاد قرار هم میذاشت. من قبول میکردم. برای ب دل نشستن زوده. برای منم طول کشید. تا بعد عقد حتی

پیشنهادهاش قبول کن و جواب تلفنش بده. اگه شرایطش خ به واسه ظاهرش و ب دل نشست فرصت بده. نگران وقت تلف شدن هم‌نباش. حالا تا الان کجاهای دنیا رو گرفتید؟ 

من فکر کنم اونم همین حسو ب شما داره..چون اگه اونم از شما خوشش اومده بود و جذبت شده بود تند تند پیامک ...

ظاهر با ارفاق بهشون نمره قابل قبول میدم ولی مدل راه رفتنشونو به چشمم میاد. 

خب الان که چیزی که زیاد داریم زمانه، چون سرعت پیشرفت روابط خیلی کمه و این بیشتر داره اذیتم میکنه

بخاطر هر سری گل خریدن و برام شعر گفتن و اینا حس کردم ایشون علاقه مندند. ولی خب منم با این مدل پیام و زنگ دارم سرد میشم. 

چیجوری مطرحش کنم؟ یکی حسی نداشته باشه واقعا میگه؟ که ادم از بلاتکلیفی دربیاد

خانواده ها اصلا مشکلی ندارن، ولی خب برای من راحت نیست خیلی پیشنهاد بیرون دادن، یذره هم شاید بخاطر هز ...

برای خرج کردنش اصلا دلسوزی نکن مرد باید برای زن خرج کنه وگرنه قدرشو نمیدونه 

نه بنظر من ربطی به غرور نداره خیلی ها اصلا اهل اس بازی نیستن ایشون هم دقیقا همین مدلیه. اس رو راه ار ...

چقدر زنگ بزنن طبیعیه؟ اخه خیلی اهل زنگ هم نیستن ولی خب اگه زنگی باشه خیلی صحبت ها تلفنی گرم میگیره

اگه انتژارش از روی گم‌تجربگیشه، بهش توضیح بده. رودرواسی نداشته باش. محترمانه بگو ک خودش هم کم ارتباط میگیره. بگو در صورت تمایل اون تو حاضری ارتباط بیشتد باشه ولی دختری و در تین شرایط واست راحت نیس. زمان میبره

2706