2733
2739
عنوان

میشه بگید من با این خواستگارم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 54 پست
ببین همسر منم مسیجی دوست نداشت. اهل مسیج نیس. تلفن زیاد میزد. حسه واسه اون پیش اومده بود. پیشنهاد قر ...

تلفن زدن ما این مدلیه، یه روز من زنگ میزنم، دو روز بعد ایشون دوباره باید من زنگ بزنم و دو روز بعد ایشون. خیلی بافاصله است. این طبیعیه؟ من حسم داره کم رنگ تر میشه اخه. ولی خب حضوری میبینمشون دوباره حس پر رنگ میشه. سینوسی شدم

نگران پکل خ ج کردنش نباش. این مرحله باید خرج کنه. دستت میاد ک چ جوریه. هروقت جیبتون یکی شد بعد نگران باش. ب نظرم دوستت داره ولی اونم‌نگران دوست داشتن تویه. زمان بخر ردش نکنی.

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ظاهر با ارفاق بهشون نمره قابل قبول میدم ولی مدل راه رفتنشونو به چشمم میاد.  خب الان که چیزی که ...

یعنی نمیخای ادامه بدی باهاش ؟مدل راه رفتنش چجوریه مگه ؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2742
نگران پکل خ ج کردنش نباش. این مرحله باید خرج کنه. دستت میاد ک چ جوریه. هروقت جیبتون یکی شد بعد نگران ...

پول خرج کردن

نگران پکل خ ج کردنش نباش. این مرحله باید خرج کنه. دستت میاد ک چ جوریه. هروقت جیبتون یکی شد بعد نگران ...

منم همین حسو دارم، چون اشاره کردن که این بیرون رفتنا واسشون خیلی تجربه جذابیه و اینا. 

ولی خب منم سختمه شروع کننده بودن. اونجوری دوست داشتنی وقتی نیست چجوری نشون بدمش؟ همون کمی که هست رو

یعنی نمیخای ادامه بدی باهاش ؟مدل راه رفتنش چجوریه مگه ؟

خواستن که میخوام الان بيشتر آشنا شیم شاید حساسیتم روش کم بشه. 

یذره تو پر هستند میخوان راه برن پاهاشون از هم فاصله میگیره 

2738
ببین همسر منم مسیجی دوست نداشت. اهل مسیج نیس. تلفن زیاد میزد. حسه واسه اون پیش اومده بود. پیشنهاد قر ...

شما چقدر آشناییتون طول کشید؟ چی شد بعد عقد به دلتون نشست؟ فکر میکنید واسه بقیه هم احتمالش زیاده بعدها شرایط بهتر بشه؟ 

خواستن که میخوام الان بيشتر آشنا شیم شاید حساسیتم روش کم بشه.  یذره تو پر هستند میخوان راه برن ...

آره بزار زمان بگذره ولی اگه زمان هم گذشت و بهش علاقه مند نشدی ردش کن دلایل ت به اندازه کافی موجه هست

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
آره بزار زمان بگذره ولی اگه زمان هم گذشت و بهش علاقه مند نشدی ردش کن دلایل ت به اندازه کافی موجه هست

بنظرت بعد چه مدت آشنایی میشه این تصمیم رو گرفت؟ 

تشکر بابت راهنماییات :) 

شما چقدر آشناییتون طول کشید؟ چی شد بعد عقد به دلتون نشست؟ فکر میکنید واسه بقیه هم احتمالش زیاده بعده ...

عزیزم من الان اومده م مهمونی. سر حوصله شب تجربیاتم میگم شاید ب دردت بخوره

چه پیشنهادی دارین واسم؟  من پاپیش بذارم؟ اخه منم غرورم کم نیست

والا بنظرم شما هر وقت تماس میگیره یا قرار میزاره ..پایان حرفاتون بگید دوباره کی قراره همو ببینید 

یا بگید کی تماس میگیرید 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2706