2737
2739

یه فردی رو بهم معرفی شده، 4 جلسه همو دیدیم که یبارش با خانواده اومدن خونمون. قرار شد باهم یه مدت در ارتباط باشیم تا بیشتر همو بشناسیم.

حالا ارتباط ما کلا این چند روز شد روزی 3،4 تا پیام و یه بار حضوری همو دیدیم. و ایشون گفتند که من تو برقراری ارتباط دارم کوتاهی میکنم و انتظار بیشتری داشتد چون مثلا نمیگم بیرون همو ببینیم(خودشون فقط یکبار گفتن و منم راحت موافقت کردم) یا زنگ نمیزنم بهشون (خودشون کلا دوبار زنگ زدن اونم برای بیرون رفتن هماهنگ کنن) یا پیام کم میدم (خودشونم کلا در حد سلام احوال پرسی بوده). 

حالا سوالم اینه واقعا دختر باید پا به پای پسر زنگ بزنه یا قرار بیرون بذاره؟؟  شما تو دوران آشنایی چقدر و چجوری در ارتباط بودید؟ 

منم  درسته حس بدی ندارم ولی خب حس خوبه هم ایجاد نشده که مشتاق بخوام باشم. میخواستم بخاطر ویژگی های خوبشون به ایشون و خودم فرصت بدم که اونم اینجوری بی بخار داره میگذره.

حالا چیکار کنم؟ من قرار بذارم؟ من شروع کننده پیامها باشم و زنگ بزنم؟ یا چی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من جای تو بودم رک و راست ازش میپرسیدم منظورش از کوتاهی کردن چیه..اگه ب پیامک ها و زنگ زدنها اشاره کرد  شما هم بگو بهش که خودتم در این حد پیامک میدی و زنگ میزنی...

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2731

مطمئن باش ایشون هم حال خوبه براش با شما پیش نیومده وگرنه ول کن شما نبود 

ایشون باید هم تماس بگیرن و هم قرار بزارن 

شما که خواستگار این اقا نیستی 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2738
تعادل رعایت کن نه اینکه اصلا شروع کننده نباشی نه اینکه مدام زنگش بزنی

اخه ایشونم یه سلام میکنه، اون منم که جواب میدم و سوال میپرسم و تعریف میکنم و... ایشون خیلی کوتاه پاسخ برخورد میکنن. 

زنگم زدم ولی فرداش انتظار تماس داشتم که بازم نزنگید

خب من جای تو بودم رک و راست ازش میپرسیدم منظورش از کوتاهی کردن چیه..اگه ب پیامک ها و زنگ زدنها اشاره ...

خودش گفت پیام و زنگ و قرار نذاشتن

منم گفتم شاید واسه این انتظارات زود باشه یه کم 

مطمئن باش ایشون هم حال خوبه براش با شما پیش نیومده وگرنه ول کن شما نبود  ایشون باید هم تماس بگ ...

اخه حضوری خیلی بامحبت و خوبن، علاقشونو چه زبونی و چه عملی نشون میدن ولی بعدش دور میشیم اینجوری میشه

منم همینو میگم حس میکنم وقت دو طرف تلف میشه اینجوری بی ثمر

خب اگر شرایطش باب میلت نیست محترمانه ردش کن. اگر شک داری یا حسنهایی داره با خانواده صحبت کن بیشتر هم رو ببینید . 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
تا اینجا به دلت نشسته یا نه؟ حرفه‌ای مهم زدین؟ 

اره حرف مهم ها رو زدیم خیلی جاها بهم نزدیکیم 

ولی میگم که به دلم ننشسته هنوز، نسبت به جلسه اول بهتر شده ولی باز هنوز ظاهرشون بدلم ننشسته

خودش گفت پیام و زنگ و قرار نذاشتن منم گفتم شاید واسه این انتظارات زود باشه یه کم 

این آقا آیا شما رو جذب کرده اصلا ؟ اگه جذب کرده و جدی گرفتیش و جدی بهش فکر میکنی شما هم گاهی شروع کننده باش اگه هم نه کم کم دکش کن بره..بعد از ۴ جلسه دیگه یه شمای کلی از طرفت دستت اومده قطعا...طرز فکرتون..ایده آلهاتون..اگه حرف خاصی ندارین با هم بزنین علامت اینه ک خیلی مشتاق ازدواج با همدیگه نیستین

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹