2733
2734
عنوان

سالگرد ازواجمون زهرمارم شد امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 61 پست

مردها بیشترشون همینن ،شوهر من تو هر مناسبتی تقریبا همینه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نبایدمیرفتی،منم امشب دلم خیلی گرفته ببین عزیزم من دوسالاول زندگیم سالگردازدواجمون خراب شدسرمریضی مادرشوهرم هرسال سرسالگردمادرش مریض میشدشوهرمم ک تابیحالی مادرشومیدیدازدنیامیرفت

فدا سرت عزیزم

میدونم تو موقعیت بدی قرار گرفتی تو واسه امشب برنامه چیده بودی ولی خب مردا این چیزا خیلی واسشون مهم نیست .و اینکه شاید روش نشد به پسر خاله اش بگه ک نیا خونم یا مثلا برنامه دارم ک ... 

2738
ب گوزتم نگیر 😒 بی لیاقته 😬

دقیقا .مردا رو واقعا نباید آدم حساب کنی به قران

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

اصلا مردا این چیزا رو نمیفهمن.من که جز تولدش و روز مرد براش چیزی نمیگیرم.البته همه چی بستگی به رفتار خودش داره، سال اول که ازدواج کردیم روز زن برام هیچی نگرفت و اخرم دست پیشو گرفت که پس نیوفته. منم متقابل روز مرد بعدی رو براش نگرفتم.

به نظرم زیاد بها نباید به مرد داد 

2706