2737
2734
عنوان

سالگرد ازواجمون زهرمارم شد امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 61 پست

خودتو ناراحت نکن گلم مردا همشون بیخیالن . منم اولایه عروسیم برایه شوهرم سنگ تموم میزاشتم . مناسبتا همیشه سوپرایزش میکردم ولی از بس بیخیالی کرد منم از زوق شوق افتام . 

پارسال تولدش واسش کیک پختم تدارک دیدم کار پیشومد واسش اصلا خونه نیومد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولین سالگردمونه

منم اولین سالگرد شوهرم با رفقاش بیرون تشریف داشت . دلیلشم بهم گف بدبخت بیچاره پول نداشته روش نشده بباد

منم گفتم به چاه توالت خونه بابام 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

مردها همینن من امسال اولین بار روز سالگرد مون خونه. بود با هزار ذوق شوق گفتم سوپرایزش کنم رفتم کیک و کادو گرفتم بعد تا کیک رو آوردیم شروع کنیم عموش زنگ زد اونم برای نه کار آنچنان مهم گفتم می رم ده دقیقه ای میام رفت سه ساعت بعدش اومد منم از عمد خوابیدم هر چه صدام کرد هم بیدار نشدم فردا صبحش هم میخواست سر کار بره هر چند بار صدا زد التماس کرد اهمیت ندادم همینکه رفتم بچه ها رو بیدار کردم و کیک رو خوردیم

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

استارتر من فيلم عروسيم و عكساي عروسيم سوخته 

نه من و نه پدرو مادرم هيچ كدوم از كارت عروسيم نگه نداشتيم 

خدا ميدونه نميدونم سالگرد ازدواجم كي هست 

بين ٢٧ابان تا اول اذر  اينو ميدونم 

اصلا اصلا اصلا برامم مهم نيست باز من حدودشو ميدونم شوهرم كه فكر ميكنه تابستون بود 

😂😂😂😂😂بيخيال بابا گريه نداره

خب کیک و بیار با پسرخالش بخورین دیگه این لوس بازیا چیه دخترجان گریه نداره که

رفتن بیرون دور بزنن دام میخواست یه شب دوتایی باشیم اخه کیک خیلی کوچیکه پیرخالش زن و بچه داره طبقه بالامونم مادرشوهرم اینان نمیشه که باید همرو دعوت کنم

2738
منم اولین سالگرد شوهرم با رفقاش بیرون تشریف داشت . دلیلشم بهم گف بدبخت بیچاره پول نداشته روش نشده بب ...

خخخ 

چاه نوالت 😂😂😂😂

نشنیده بودم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
فدا سرت عزیزم میدونم تو موقعیت بدی قرار گرفتی تو واسه امشب برنامه چیده بودی ولی خب مردا این چیزا خی ...

اما داداش من گفت.عید بود خونه دوتا داداشم نزدیک همه من عید رفته بودم خونش اما شوهرم سرکار بود اومدیم بریم خونه اون یکی داداشم با شوهرم از جلو خونه اینا رد شدیم بیردن تو کوچه بود باخانمش حال و احوال کردیم گفت بیاین تو گفتم نه میخوام بریم خونه داداش گفت حالا بیاین تو میرین گفتم نه دیگه منکه اومدم عید بعد اصرار کرد ماهم رفتیم بعد گفت امشب سالگرد ازدواجمونه میخوایم بریم بیرون هنوز کامل نرفته بودیم تو گفتم پس برین ما نمیایم تو برین حاضرشین .باز گفت که بیاین حالا یه چایی چیزی بخورین خلاصه منکه نفهمیدم چه جوری چایی خوردم بلند شدم 

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.
طی یه حرکت انتحاری کیکو از پنجره پرت کن بیرون گریه هم نکن یکم بداخلاق باش حساب کار بیاد دستش  ...

من اینقد هرس خوردمو عصبی میشدم الان فقط بیخیالم سرمم داد بزنه تو گوشمم بزنه هیچی نمیگم اینقد هرس خوردم موها سرم ریخته از بغل قشنگ کچل شده دیگه بهش اهمیت نمیدم

2706