2410
2553
عنوان

سالگرد ازواجمون زهرمارم شد امشب

1242 بازدید | 61 پست

امروز صبح ساعت ۹ بلند شدم تواون گرما رفتم داخل شهر کیک و کادو خریدم بعد شوهرم شام جایی دعوتمون کرده بودن گفت میاییم گفتم امروز سالگردمونه خونه باشیم گفت یادم نبود منم چیزس نگفتم گفتم باشه عب نداره خودش گفت ساعت ۶صدام کن اخه ساعت ۳ازسرکاراومد خوابید گفت ۶ صدام بزن گفتم باشه منم اماده شدم لباس پوشیدم خونرو درست کردم صداش کردم بیدارنشد ساعت ۶ ونیم صداش کردم بیدار نشد خودش ساعت۸ بیدار شد منم ناراحت شدم سرم دادو بیداد کرد منم هیچی نگفتم بعد گفت شب زودمیاییم رفتیم مهمونی بعد یهو پسرخالش گفت بریم خونه شما والیبال ببینیم گفت باشه بهش گفتم چرا گفتی باشه مگه قرار نبود بریم جشن بگیریم الانم دارم گریه میکنم دلم گرفته 

فدا سرت

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

ای بابا😞😞

قبول دارم خیلی خورده تو ذوقت

اما ناراحتی رو با دعوا بیان نکن

ناز کن سر سنگین باش تا  متوجه اشتباهش بشه

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
2706