2737
2734
عنوان

نگاه همسرم به خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 124 پست
شوهر منم همینه و هررفتاری فکر کنین انجام دادم فقط۷ماه از ازدواج میگذره و با اینکه خوشگلم هروقت بیرون ...

به نظرم نگی بهتره 

کسی که بخواد نگاه کنه همون بهتر که نگاه کنه ارزش خودشونو نشون میدن 

و با گفتنم حل نمیشه به هیچ عنوان 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

من هروقت زن خوشگل وخوشهیکل میبینم زودی توچشای شوهرم نگامیکنم که شکارلحظه ای کنم ببینم چشاش کجارو میپاد ولی تاحالا موفق نشدم شکارش کنم یاخیلی زرنگه یانگانمیکنه

زیادحساس نشو بیخیال باش توازهمه اون خانومای توکوچه خیابون سرتری اعتمادبنفستو هیچوقت ازدست نده وکاملا ریلکس باش 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم فقط‌ خودمو کوچیک میکنم با هربار گفتن اینکه چرا نگا میکنی.

نه عزیزم اعتماد به نفستو ببر بالا اینجوری هیچ فرقی باهمسرت نداری اگه از قد وبالای مردا جلوشبگی تازه روشو باز میکنی بایدآگاهانه خودتو بزنی به اون درکه مثلا من نفهمیدم تو داشتی نگاه میکردی حواسشو پرت کن باهاش صحبت کن تا به تو نگاه کنه

ولی تو به خاطر کارش تیپتوجلف نکن

2728
به نظرم نگی بهتره  کسی که بخواد نگاه کنه همون بهتر که نگاه کنه ارزش خودشونو نشون میدن  و ...

نه دیگه نمیگم و ناراحتیمم نشون نمیدم عادی و خونسرد اما از درون خیلی میسوزم

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

اقاا نگاه هیچی تیکه ام میندازن جلوی خانوماشون

چند روز پیش مانتوی قرمز تنم بود اقاعه جلوی خانومش میگه پرسپولیسی؟؟؟

اخه میمون ب تو چ حرمت زنتو نگه دار لاقل

چه مرد كثيفي!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
نه دیگه نمیگم و ناراحتیمم نشون نمیدم عادی و خونسرد اما از درون خیلی میسوزم

اره ادم ناراحت میشه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

خانوما کاش میشد ما زناهوای همدیگروداشتیم وپشت هم بودیم ن اینکه ب همدیگه یاد بدیم بامرد چیکارکنیم یا ن ک ازمون فرارنکنه ماهامردارو ازچیزی ک هستن خیلی بزرگترشون میکنیم درحالی ک اوناکاملا بیخیال وبی تفاوتن 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
چه مرد كثيفي!

الان داری نمک روزخمش میپاشی؟

هرکاری میکنم نمیتونم بی‌خیال بشم،اهمیت ندم.خیلی عصبی میشم جوری که نمیخوام باهاش برم بیرون

خیلی حساسش نکن اینجوری بدتر میکنه .در عوض سعی کن خودتو به روزتر کنی ‌ و اعتماد به نفس داشته باشی  هیچ وقتم جلوی شوهدت از ظاهر خوب یه زن دیگه حرف نزن ‌ ‌

2706