2733
2739
عنوان

نگاه همسرم به خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 124 پست
دقیقا منم همین مشکلوووو و ب شدت عصبانی میشم اصلا راضی نمیشم باهاش برم بیرون موندم چیکار کنم ولی ادم ...

منم ‌احساس تورو دارم.کاش آدم ازدواج نکنه این همه دغدغه الکی نداشته باشه

.....

من که زنم اطرافو یه نگاه میندازم بی منظور  ولی  نمیدونم  مردا هم اینطورن یا نه مثلا موقع خرید هست چنین چیزی هس حالا آدم حساس باشه فقط خودش ضرر میکنه  نباید حساس باشیم ولی بی خیال نباشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خودم میرسم،اکثر لباسامو خودش انتخاب میکنه.ولی خوب در حدی که الان خیلی مد شده نیستم(مانتو جلوباز ...

بیخودی حساس نیستی؟ با منظور حرف می زنه؟ حرف زدنش طوریه که ناراحتت می کنه؟ مثلا طرف خانومای خاصی می ره؟

شاید کلا آدم اجتماعییه...فقط می خواد با همه حرف بزنه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2742
بیخودی حساس نیستی؟ با منظور حرف می زنه؟ حرف زدنش طوریه که ناراحتت می کنه؟ مثلا طرف خانومای خاصی می ر ...

اره زیادی اجتماعبه.فک کن اون سری به خانوم فروشنده گفت سکه خریدم و اینا.بحث سر مسائل مالی بود من خبر نداشتم تا اون لحظه که خریده

.....
2740
هرکاری میکنم نمیتونم بی‌خیال بشم،اهمیت ندم.خیلی عصبی میشم جوری که نمیخوام باهاش برم بیرون

دقیقا دقیقا دقیقا حال منو داری.

ما دوروز پیش باهم سر این مسئله دعوا کردیم 

دیگه خسته شدم 

یکی از تاپیکام هم موضوعش همینه

طلافي كن تو هم چند بار اگر اقايي و ميبيني نگاه كن  ديگه هيزي نميكنه

دقیقا میخواستم همینو بگم

میگن بهترین دفاع حمله هست. بهتره کاری کنی که وقتش صرف این بشه که نزاره تو به کسی نگاه کنی

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

بنظرم براتون مهم نباشه

انقدرنگاه کنن که جونشون دربیاد

پسربچه ۴ساله نیستن که

نه عوض میشن نه میخوان عوض بشن

وقتی ام باهاش بیرون میری کنارش راه نرو

اگه گفت چرا

بگو باتوراه میرم معذبم ....دوس ندارم تونظربقیه یه آدم ساده بنظربیام...یه مدت که کنارش راه نری ونگاهاشو زیرنظرنگیری دیگه برات مهم نیس

شوهر منم همینه و هررفتاری فکر کنین انجام دادم فقط۷ماه از ازدواج میگذره و با اینکه خوشگلم هروقت بیرون میریم دلمو میرنجونه خیلی دوسم داره ها اما این خصلتش پیرم کرده امروز تو مطب دکترم کاری کرد که دیگه توان دعوا نداشتم چقد خودمو کوچیک کنم ولش کردم به امان خدا 

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

وااای اره نگاه میکنه شوعرمنم جالبه که من میخام همونجوری تیپ بزنم که اون نگاه میکنه منو جررر میده عوضی منو داغون ضایع میبره بیرون خودش مشغوله😂😂😂.منم بدون خودش میرم همونجوری تا منوببینن .فحش ندینا چون حقشه

2706