2733
2739
عنوان

نگاه همسرم به خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 124 پست
اقاا نگاه هیچی تیکه ام میندازن جلوی خانوماشون چند روز پیش مانتوی قرمز تنم بود اقاعه جلوی خانومش میگ ...

برامنم پیش اومده😣😣😣

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصن میدونین چیه.خداکنه وضع حجاب یکم بهتربشه وقتی تمام بدنشونو میریزن بیرون وبارایشا وعملای مختلف خب ...

به نظرم ای کاش از همون اول همینطوری بود که الان عقده ای نمیشدن ندید بدید بازی در نمیاوردن 

الان کشورهای خارجه براشون عادیه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
اره ادم ناراحت میشه 

من استراحت مطلقم و بنا به دلایلی احتیاج داشتم تا جلوی در اتاق دکتر همراهیم کنه اما چون کیس مورد نظرش دقیقا تو تیررس نگاهش نشسته بود نمیخواست پاشه یکی جاشو بگیره گفت خودت تنها برو

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
2731

الانم دیگه خیلی ازاد شده هیچکی کاری نداره 

دخترا هم از خدا خواسته 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

نمیدونم چرا مردای متاهل اینجوری شدن بخدا ...پریروز سونوگرافی بودم بخدا با ساده ترین و باحجاب ترین تیپم رفته بودم نشسته بودم یه گوشه یه مرد با زن حامله اش اومده بود چ خانوم خوشگلیم داشت این مردک عوضی  انقد زل زد بهم یه لبخند احمقانه ام کنج لبش بود  دلم میخواست خفه اش کنم پاشدم جامو عوض کردم انقد دلم واسه زنش سوختتتت که نگووو

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2740
من استراحت مطلقم و بنا به دلایلی احتیاج داشتم تا جلوی در اتاق دکتر همراهیم کنه اما چون کیس مورد نظرش ...

من نمیدونم بانگاه کردن چی نصیبشون میشه 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
خب الان چکارکنیم با این مردای ندیدبدیمون😂😂😂

کاری نمیشه کرد جون به جونشون کنیم ندید بدیدن🤣

به خودم میرسم،اکثر لباسامو خودش انتخاب میکنه.ولی خوب در حدی که الان خیلی مد شده نیستم(مانتو جلوباز ...

دقیقا شوهر منم همین طوریه با خانما سریع گرم میگیره وصحبت میکنه

بیرون میریم خیلی اذیت میشم

من استراحت مطلقم و بنا به دلایلی احتیاج داشتم تا جلوی در اتاق دکتر همراهیم کنه اما چون کیس مورد نظرش ...

ای وای 

خدایا ادم میمونه چی بگه 

اصن میدونین چیه.خداکنه وضع حجاب یکم بهتربشه وقتی تمام بدنشونو میریزن بیرون وبارایشا وعملای مختلف خب ...

الان اگ موضوع تاپیک ححاب بود هزار نفر میریختن سرت ک شما عقب افتاده هستینو عصر حجری یادمه میگفتن بی حجابی هیچ چیز مخرب و عواقب بدی نداره 

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
من نمیدونم بانگاه کردن چی نصیبشون میشه 

چه میدونم خدا میدونه یکبار اینکارو نکردم نه تو مجردی نه الان اما نمیدونم دارم تقاص چی رو پس میدم فقط میدونم خیلی اشتباه میکردم روزایی که با دعوا خودمو کوچیک میکردم و اونم اصلا به گردن نمیگرفت

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
2706