2752
2734
عنوان

نگاه همسرم به خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 124 پست
مطمنی تعداد کمی از آقابون؟ بنظرم تعداد خیلی خیلی کمیشون ب این ویروس مبتلا نیستن

بله بیشتر اقایون دنبال زحمت و تلاش برا خانوادن تعداد کمیشونم ب دنبال زنای مردم استاتر می دونه من چی می گم مثل موش می موننن پست فطرتا از این سوراخ ببندی از سوراخ بعدی میان بیرون خدا دلیلش کنه همسر منو زندگیمو ب نکبت کشوند همش در استرس بودم 

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

احساستو درک میکنم ولی خوب وقتی تو خیابون میریم آنقدر تیپای خاص و رنگارنگ وگاها عجیب زیاد شده که آدم ...

درسته ولی هرکاری میکنم نمیتونم خودمو قانع کنم.خیلی عذاب میکشم

.....
2731
نه ، اصلا اینطور نیست همین تفکر رو دارن خانوما که غیرمسولانه پسراشونو تربیت میکنن و اینجور مردانی ت ...

افرین.فک کن مادرشوهر من میاد از خانوما و زیباییشون برا پسرش تعریف میکنه.

.....
افرین.فک کن مادرشوهر من میاد از خانوما و زیباییشون برا پسرش تعریف میکنه.

دقیقا منم همین مشکلوووو و ب شدت عصبانی میشم اصلا راضی نمیشم باهاش برم بیرون موندم چیکار کنم ولی ادم پاکیه اهل خیانت نیس.بخاطر همینه از خانومایی ک واقعا بیرون زده متنفرم حیا هم چیز خوبیه 

دلیلش نه تیپ خودته نه تیپ بقیه ی خانوما. وقتی تو ذاتش همچین چیزی باشه نمی شه جلوشو گرفت.خودتو مقصر ن ...

به خودم میرسم،اکثر لباسامو خودش انتخاب میکنه.ولی خوب در حدی که الان خیلی مد شده نیستم(مانتو جلوباز و آرایش انچنانی)

واقعا تو ذاتشه.عاشق اینه با خانوما گپ بزنه،حتی فروشنده ها و یا کسایی که مثل ما اومدن خرید

.....
توهم مردارو نگاه کن بگو وای اون آقارو چه هیکلی چه خوشتیپه..و ازاین حرفا😒😒😒😒

اون هیچی نمیگه که😁باید سعی کنم حالشو اینجوری بگیرم

اما زیاد اهمیت نمیده😓😓

.....
استاترشوهرمن تونامزدی خیلییییییی اینطوری بود روانیم میکرد زل میزد بابابام اینامیرفتیم بیرون زل میزد ...

خداروشکر‌که بهتر شدن.کاش شوهر منم بی خیال شه

.....
نه همه شون اینطوری نیستن  وخیلی سخته ... باهاش مجددا صحبت کن و بگو درشان شخصیتت نیست  ح ...

حس میکنم فقط‌ خودمو کوچیک میکنم با هربار گفتن اینکه چرا نگا میکنی.

.....