2410
2553
عنوان

نگاه همسرم به خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1933 بازدید | 124 پست
همشون همینن مرد ۷ساله تا ۷۰ساله چشم چرونه

نه ، اصلا اینطور نیست

همین تفکر رو دارن خانوما که غیرمسولانه پسراشونو تربیت میکنن و اینجور مردانی تحویل جامعه میدن

اگر یک‌زن باور داشته باشه مرد یه انسانه که تمام کمالات و اخلاقیات و دوری از بدیها و فسادها درش قابل پرورشه ،پسرش رو درست تربیت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش نه تیپ خودته نه تیپ بقیه ی خانوما. وقتی تو ذاتش همچین چیزی باشه نمی شه جلوشو گرفت.خودتو مقصر ندون حداقل.

تا حدودی می تونی خودتو مرتب و به روز نگه داری. یا تا جایی که سلیقه تون متضاد هم نباشه طبق سلیقش لباس بپوشی...ولی اگه بازم چشمش دنبال این و اون باشه نمی شه کاریش کرد.

امیدوارم فقط نگاه باشه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2720

بیخیال باش عزیزم.شایدم تو زیادی حساسی 

خب اینکه وقتی یکی رد میشه طبیعیه یه لحظه آدم چشمش بیفته چ خانم چ آقا مثلاً بیرون ی آقایی هم ب خودش برسه خیلی خوشگل باشه بازو اینا قدبلند شوهر من اونو میگه.نمیتونه خب چشماشو ببنده که خانمی وگرنه جاش بیاد ی تار موی تورو ب صدتا اون خیابونیا نمیده ک .همو خصلت آقایون اینه خودتو کثیف نکن😂😂😆😆

2714
هرکاری میکنم نمیتونم بی‌خیال بشم،اهمیت ندم.خیلی عصبی میشم جوری که نمیخوام باهاش برم بیرون

توهم مردارو نگاه کن بگو وای اون آقارو چه هیکلی چه خوشتیپه..و ازاین حرفا😒😒😒😒

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
طلافي كن تو هم چند بار اگر اقايي و ميبيني نگاه كن  ديگه هيزي نميكنه

اصلا نمیتونم،امروز دوباره برگشتم پسرارو نگا کردم به زور.اصلا اهمیت نداد 😑😑😑

.....

ن همه مردا اینجور نیستن

توم باهاش میری بیرون زل بزن ب ی مرد

تا بفهمه چقدر زشته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

توهم خوش تیپ باش ،توخودت به خانما نگاه نمیکنی ،خدایی بعضی خانما هم خوشگلن هم خوش پوش من خودم  زنم نگاه میکنم مردا هم نگاه میکنن چرا اینقد حساسی ،اینقد نگاه کنن تاچشمشون دراد حوصله داری عزیزم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706