2737
2734
عنوان

نگاه همسرم به خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 124 پست

نگاه خیره بده. ولی نگاه عادی رو که همه دارند. شما بیرون می رید مرد نمی بینید؟ 

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
نگاه ب ناه فرق  داره شوهر سابق من اینجوری بود تا دیگه با نگاه ارصا نمی شد با دوربین شکاری خونه ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

🎓عضوی از جامعه بزرگ حقوقی🎓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چرا می خندی فکر می کنی دروع می گم چشم چدانی یا ویریوسم ی انحراف جنسی هست که تعداد کمی از اقایون و البته تعدادی از خانمها ب اون مبتلا هستن و پیشرفت هم می کنه 

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  
چرا می خندی فکر می کنی دروع می گم چشم چدانی یا ویریوسم ی انحراف جنسی هست که تعداد کمی از اقایون و ال ...

خداروشکر که جداشدی از اون

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

استاترشوهرمن تونامزدی خیلییییییی اینطوری بود روانیم میکرد زل میزد بابابام اینامیرفتیم بیرون زل میزد بالاتاپایین خانمانگاه میکرد منم روزبه روزازش فاصله میگرفتم ولی خداروووشکر نمیدونم چی شدبه محض اینکه عروسی کردیم خیلیییی خوب شدکامل خوب نشداما خوبترشد یانمیدونم حساسیت من کمترشد

2738
یا خدا😔چی کشیدی

من فقط می فهممم چقدر سخته و دردناک فقط دید زدن نیست پشتش هزار تا چیز دیگم هست ...... جلوشونا باید با روان درمانی و مشاوره گرفت تا حادتر نشده 

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  
هرکاری میکنم نمیتونم بی‌خیال بشم،اهمیت ندم.خیلی عصبی میشم جوری که نمیخوام باهاش برم بیرون

نه همه شون اینطوری نیستن 

وخیلی سخته ...

باهاش مجددا صحبت کن و بگو درشان شخصیتت نیست 

حتی بگو اگه میخوای بریم مشاور کمکت کنه...

اصلا عادی نیست 

من هزار تا مرد تو محیط کارم 

خانواده م ...هست 

چرا می خندی فکر می کنی دروع می گم چشم چدانی یا ویریوسم ی انحراف جنسی هست که تعداد کمی از اقایون و ال ...

مطمنی تعداد کمی از آقابون؟ بنظرم تعداد خیلی خیلی کمیشون ب این ویروس مبتلا نیستن

2706