2733
2734

عزیزم قلبش تشکیل شده؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فک کنم یه مورد همینجا خوندم اینجوری گفته بودن قلب تشکیل نشده باید بری سقط دوهفته بع قلب تشکیل شده بود 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
2731

اول به دختر خالم میگفتن قلب بچه ت تشکیل نشده بعدش گفتن قلبش سوراخه و میمیره ولی الان ۱ سالشه سالم و سلامت

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
عزیزم قلبش تشکیل شده؟

نه هفته ششم خونریزی دارم . گفتن اینکه قلبش تشکیل نشده یا علامت سقطه یا چون سنش کمه . حالا باید دو هفته دیگه باز برم سونو ، میمیرم تا اون موقه از استرس

2740
اخه من خونریزی دارم 

اگه خونریزی بدون درد و انقباض هست با شیاف و استراحت خوب میشه یکم بیخیال بگیر استرس بده هرچند خودم شب و روزماسترس شده ولی کار اشتباهیه

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
نه هفته ششم خونریزی دارم . گفتن اینکه قلبش تشکیل نشده یا علامت سقطه یا چون سنش کمه . حالا باید دو هف ...

عزیزم اصلا نگران نباش. توکل کن به خدا. من بچه اولم اینطور بود. چه افسردگی گرفتم و چه خودمو ناراحت کردم. اون که سقط شد ولی بعدش یه پسر اومد و خیلی زود یه دختر اومده تو دلم. 

اگرم قلبش تشکیل نشده اصلا ناراحت نشو بخدا. حتما حکمتی بوده. بعدا متوجه میشی چی میگم 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
اگه خونریزی بدون درد و انقباض هست با شیاف و استراحت خوب میشه یکم بیخیال بگیر استرس بده هرچند خودم شب ...

نه درد شدید داشتم خونریزی با لخته داشتم پریروز الانم هنو درد و خونریزی دارم مثه پریود

عزیزم اصلا نگران نباش. توکل کن به خدا. من بچه اولم اینطور بود. چه افسردگی گرفتم و چه خودمو ناراحت کر ...

اخه من قبل این ی بارداری شیمیایی هم داشتم که خودش دفع شد . 36 سالمه همش حس میکنم اگه اینم سقط شه فرصت کمی دارم واسه دوتا بچه 

اخه من قبل این ی بارداری شیمیایی هم داشتم که خودش دفع شد . 36 سالمه همش حس میکنم اگه اینم سقط شه فرص ...

وای این فکرا چیه. شما دو سه ماه دیگه اقدام کن. البته هم خودتو تقویت کن هم شوهرتو تا نطفش قوی باشه. بعدم پشت سر هم بیار. قبل چهل دوتاشم بیار. بسپار بخدا و ارامش داشته باش. اصلا به اینده فکر نکن. با فکر و خیال هم حاملگی های بعدیت فقط به تعویق می افته. 

من ک تجربش رو داشتم دارم بهت میگم. اصلا نگرانی نداره. گرچه اونموقع خودم ناراحت بودم. زمان خودش حلال مشکلاته. توکل کن به خدا. 

فقط اگر خدایی نکرده سقط شد ارامشتو حفظ کن و از لحاظ تغذیه خیلی به خودت برس

نه درد شدید داشتم خونریزی با لخته داشتم پریروز الانم هنو درد و خونریزی دارم مثه پریود

چی بگم ان شاءالله خدا به خیر کنه 

2706