2752
2734
عنوان

چند وقت پیش تصویری حرف زدیم....بعد از اون سرد شد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 91 پست

عزیزم ناراحت نشو اصلا 

اگه اولین بار تو رو توی ویدیو کال دیده و سرد شده 

بنظرم دیگه بگذر ازش و برات مهم نباشه

زمان و انرژیت رو بذار روی کنکور

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هعی چه بد  پسرا چرا اینجورین حالا اگه  حرف کشیده بشه میگن.  به شیر مادرم قسم دختر وفا ندارد😒

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم
فقدم به دختر به چشم کالای جنسی نگا می‌کنن بی‌‌منطقای بی‌ریخت

همشون نه 

ولی ۸۰ درصد آره اونجورین 

زمونه ی بدی شده

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
الان ک همه ی آدم ها اینستا عکس هاشون هست

اون فرق میکنه طرف بیکاره بیاد عکس بگیره از اینستا دختر غریبه. 🤨

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم
هعی چه بد  پسرا چرا اینجورین حالا اگه  حرف کشیده بشه میگن.  به شیر مادرم قسم دختر وفا ...

😂 به درک هرجور میخان فک کنن چندشا همچینم می‌گن دخترا پول پرستن انگار جز پول چ آپشن مثبتی دارن

👩🏼‍🎨
هعی چه بد  پسرا چرا اینجورین حالا اگه  حرف کشیده بشه میگن.  به شیر مادرم قسم دختر وفا ...

گوه خوردن که اینو میگن 

خودشون خیلی وفادارن؟

البته هستن یه سریا که وفادارن ولی...

2706