2752
2734

نماز صبحام که همش قضا میشه چه غلطی بکنم 

ظهر نماز میخوندم وسط نماز میدونستم دورکعت بیشتر نخوندم اما خودمو زدم به اون راه دارم خودمو گول میزنم چیکار کنم هر کاری میکنم درست نمیشه 

ترکش کنم بهتر نیس😭

تازه شروع کردی نماز خوندنو ؟

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وقتی دلت رضا نیست نخون

😑

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....

😐 

قبلنا فکر می‌کردم کسی مناسبه که همه معیارامو داشته باشه!اما به مرور متوجه شدم، اونی مناسبه که برای بودنم ارزش قائل باشه و تلاش کنه!اوایل فکر می‌کردم عشق یعنی، همیشه حالت باهاش خوب باشه!اما به مرور متوجه شدم عشق یعنی تو حال بدت جا نزنه!فکر می‌کردم تا نیمه گمشدمو پیدا کنم عاشقش میشم!اما الان فهمیدم هیچ نیمه گمشده ای وجود نداره عشق ساختنیه نه پیدا کردنی!خیلی طول کشید تا متوجه شم هر هیجان، علاقه و احساسی نشونه عشق نیست، یه وقتایی این آسیب ها و زخمامونن که مارو به طرف وابسته میکنن!ولی الان باور دارم رابطه خوب وقتی ساخته میشه که دو طرف به بلوغ عاطفی رسیده باشن

بیشتر راجبش مطالعه کن ، صوت گوش بده ، کلیپ ببین که واقعا چقدر مهمه  ، به هیچ وجه ترکش نکن ، ببین نکنه خدایی نکرده گناهی میکنی که خدا توفیق نماز رو ازت گرفته ، گناهت رو ترک کن ، کلیپ آقای بهجت رو ببین راجب نماز اول وقت

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 

منم اینجوری بودم اما الان یکمدتی هست که سر وقت میخونم 

برای نماز صبح که بیدارم 

خداروشکر نماز شب هم دو شب هست میتونم بخونن 🙃انشالله شما هم بتونی بخونی سر وقت 

بازمانده ای از خیمه های سوخته 💔
تازه شروع کردی نماز خوندنو ؟

نه بابا دیگه ۳۰ سالمه از کلاس سوم ابتدایی همین بودم که هستم همش تقو لقه😭😭😭😭 چند وقت میخونم بعد قضا که میظه دیگه دلسرد میشم نمیخونم 

ابرو مندانه تر نیست کلن نخونم  چون اینجوری هم خودمو و هم خدارو انگار مسخره کردم ای وای برمن&nb ...

نه عزیزم ادامه بده از نخوندنش بهتره کم کم درست میشه

ببین تا صدای اذانو شنیدی بلند شو برو وضو بگیر

وقتی اول وقت بخونی دیگه بعدش استرس اش رو نداری و خیالت راحته آرامش هم میگیری

اولاش هی تو طول روز یادت میوفته ک نمازتو خوندی یا نه بعد آروم میشینی سرجان ک بعله اونم اول وقت:)

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
ابرو مندانه تر نیست کلن نخونم  چون اینجوری هم خودمو و هم خدارو انگار مسخره کردم ای وای برمن&nb ...

آبرو مندندانه اینه که عاشق شی ونمازات رو عاشقانه درست بخونی عزیزم

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
2706