2752
2734

اینکه ی طوری رفتار کنید ک اون دنبال شما بیاد ن شما ب دنبال اون یا هر کار دیگه ای

اگه دادید بگید ک بقیه هم یاد بگیرن

کاربری دست دو خواهره (یسنا و یاسمن) ، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یه دختر پاییزی هست اون خیلی سیاست داره از اون بپرس

تگش میکنی ؟

کاربری دست دو خواهره (یسنا و یاسمن) ، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂

نه 

حقیقتش من روی عزت نفس خودم وقت گذاشتم و میذارم و دنبال این ک از بقیه توجه بگیرم نیستم

بنظرم آدمی ک عزت نفس و اعتماد بنفس داشته باشه خواه ناخواه رفتارهای درستی از خودش بروز میده ک نتیجه درستی هم ب بار میاره 

زیاد محلش نمیدادم هی مث این اوسکلا نمیگفتم دوست دارم عاشقتم دیگه اونم وابستم شد جوری ک با خانوادش دعواش شد از خونه زد بیرون بعد شبش زنگ زد ب من گریه کرد گفت دوست دارم

پسرا همینجورن زیاد محل ندی عاشقت میشن

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
زیاد محلش نمیدادم هی مث این اوسکلا نمیگفتم دوست دارم عاشقتم دیگه اونم وابستم شد جوری ک با خانوادش دع ...

خب من در مرحله اول همین مدلی رفتار کردم

ن بخاطر اینکه بخام جذبش کنما ، کلا محل نمیدادم

ولی خب مدت ها بعد جور شدیم با هم ،الان حس میکنم پر رو شده ، چ جوری میشه بعد اینکه زیادی بهش رو دادم باز برگردم سر اون وضع

خب من در مرحله اول همین مدلی رفتار کردم ن بخاطر اینکه بخام جذبش کنما ، کلا محل نمیدادم ولی خب مدت ...

یکم بهش بی محلی کن تند تند بش نگو عشقم عزیزم کم زنگش بزن بزا اون زنگت بزنه پی امت بده تو بهش نگو کی همو ببینیم بزا اول اون بت بگه 

من تو این ۴ سالی ک با اکسم بودم رابطم معمولی بود ولی من چون عشق اولش بودم خیلی زیاد وابستم بود این وابستگی شدید دیگه کم کم داشت اذیتم میکرد خیلی تعصبی شده بود مثلا باهاش ک قهر میکردم مست میکر میومد جلو خونمون مینشست ک من بیام بیرون ، باورت میشه با هزار بدبختی ازش جدا شدم داشت دردسر میشد واسم 

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
یکم بهش بی محلی کن تند تند بش نگو عشقم عزیزم کم زنگش بزن بزا اون زنگت بزنه پی امت بده تو بهش نگو کی ...

ممنون عزیزم

امیدوارم بهترینا نصیبت شه