2733
2739
عنوان

سوتی ها و خرابکاریهاتون😁بیاید⭕

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای هیچ نشد؟ خدارحم کردا

نه هیچی نشد نه اون موقع نه الان.😁به این نتیجه رسیدم که ماده رنگی روی قرصها هیچ خاصیتی ندارن وصرفا برای بازارگرمی وفروش بیشتره😉

خدا با منه و برای من کافیه  
سنم کم بود شنیده بودم جیش کنی تو چای شوهرت  هرچی بگی ن نمیگه و حرف حرفه تو میشه     ...

یاخدا 😲😲😲😲😲😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2740

از سوسك وحححححشت دارم يعنى قلبم ميگيره يكى ميبينم 

عيد نوروز بود شب دوم مادرشوهرم اومدن خونمون عيديمو بيارن ما نامزد بوديم 

داييم و دوتا از خاله هامم بودن

٢٤ تا بشقاب چينى از تو كابينت ميخواستم بيارم واسه ميوه ك يهو توشون سوسك ديدم نامرد تند تند حركت ميكرد بياد رو دستم

منم زهرم اب شد از همون بالا ظرفا رو ول كردم رو سراميك و جييييغغغغ زدم😶😶

ظرفا ريز ريز شدن همه دويدن تو اشپزخونه دسته گلمو ديدن منم بدنم ميلرزيد و تو لباسام دنبال سوسك بودم😖😖

شايد باورتون نشه ولى داشتم از ترس بيهوش ميشدم ك مامانم نشوندم رو صندلى و سريعا ابقند درست كرد مادرشوهرم اورد بده دهنم داشتم ميخوردم يهو مادرشوهرم گفت حالا راستشو بگو از سوسك ترسيدى يا از ديدن رخ زيباى ارسلان همچو زليخا از خود بيخود گشتى؟؟🤐🤐

عاااغااا چشتون روز بد نبينه خندم گرفت از تو دهنم فرررررررچ زدم ابقندا پاشيد رو كت دامن مادرشوهرم😂😂

وااااااى يعنى فقط دلم ميخواست زمين دهن باز كنه منو ببلعه😑😑

شوهرم ك اينقدر خنديد اشپزخونه رو ترك كرد😂😂

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

اين واسه ي كاربرا بود 

ميگف يه بار شوهرش كربلا بوده 

ديگ بسي غمگين بوده ز فراغ يار 

بعدا روزي ك ميخواسته برگرده بياد 

يكي بهش گفته ك اره خيلي خوشحالي 

اونم گفته اره خب صب دوساعت واسش تو حموم بودم.😂😂😂

2706