2703
2553
عنوان

سوتی ها و خرابکاریهاتون😁بیاید⭕

1390 بازدید | 82 پست

سوتی خرابکاری یا عادتای بدتونو بگید بخندیم😂

من یه بار اومدم پنیر از یخچال در بیارم از دستم افتاد کلی مو و... جذب کرد منم همشو برگردوندم تو یخچال دوباره😂بچه بودم ترسیدم بهم بگن دست و پا چلفتی چندشم خودتونیددد

داشتم زیر نویس اخبار برای بابام میخوندم به تیروکمون گفتممم....... دیگه خودتون بفهمید😂

یه عادت بدی دارم اینه که نمیتونم وقتی جدی نیستم خندمو کنترل کنم البته عادت نیس خصوصیته😐😐😁

بچه بودم سر کلاس بلند به معلمم گفتم ماماااان⛔😒

یه بارم که داشتم برای اولین بار خیر سرم رانندگی میکردم ماشین روشن کردم به سرعت لاکپشت حرکت کردم یهو نمیدونم چرا پامو محکم گذاشتم رو ترمز خودمو مامان و بابام پرت شدیم جلو دو دقیقه به همون حالت بودیم مامانم با جیغ درو باز کرد دوید بیرون😁

افتادن شونه تخم مرغ از دستم😐😐😐

چیزای دیگه رو نمیندازم

فقط همینه 😐😐😐

استاد شکستن تخم مرغم🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم قرص فشار بودفکرکنم نارنجی رنگ با قرص ایبوپروفن چندتا ازهرکدوم برمیداشتم میبردم جای خلوت دونه دونه میذاشتم دهنم تا رنگشون میرفت درمیاوردم بعدی رو میدام بالا

خدا با منه و برای من کافیه  

سنم کم بود شنیده بودم جیش کنی تو چای شوهرت 

هرچی بگی ن نمیگه و حرف حرفه تو میشه   

منم یکم جیش کردم تو چایش 

وقتی خورد گفت صدبار نگفتم از اب تسویه استفاده کن 😐☺چای خیلی مزه بدی میده   

بچه بودم سرما خورده بودم  رفته بودم دكتر امپول داده بود😐 يه ٣ نَفَر محاصرم كرده بودن از بس ج ...

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2706