2726
عنوان

🅾بیت کوین🅾⛔⛔

64909 بازدید | 147 پست

خب چند روز پیش یه تاپیک زدم در مورد بیت کویین و خب برای چند نفرم سوال شد که چی هست و یه سریام تو فکرش بودن حالا من که چیزی بلد نیستم ولی خب بازم یه توضیح تا جایی که میدونم میدم

بیت کویین یه نوع ارز هستش مثل همه ی ارز ها مثل دلار و یورو و پوند و.... ولی بین کویین ارز دیجیتال هست و هیچ نوع اسکناس کاغذی هستش یه نوع کسب درآمد هست که به وسیله ی استخراج بیت کویین به دست میاد ولی خب حالا این استخراج یا همون ماین کردن چی هست و چطوری ؟

برای استخراج باید با یه وسیله مثل کامپیوتر و لب تاب و یا ماینر اقدام به استخراج کرد و دستگاه اگه بخوایم یه دید ساده داشته باشم یه سری کد پیدا میکنه که این کد ها در کنار هم دیگه میشن یه بیت کویین ولی حالا چرا باید ماینر استفاده بکنیم؟چون برای ماین کردن نیاز به یه پردازنده قوی دارید که بتونه تو یه ثانیه تعداد بیشتری از اون کد هارو پیدا کنه وگرنه حتی با گوشی هم میشه این کارو کرد قدرت پردازنده موبایل ها حدودا 15هَش بر ثانیه هستن و لب تاب حدودا 100هش بر ثانیه و ماینر ها از 2000000000000هش بر ثانیه شروع میشن و بالاتر هم میرن پس یعنی با گوشی و لب تاب و کامپیوتر میشه ولی صرفه اقتصادی نداره مثلا شما اگه یه لب تاب و موبایل قوی رو بزارین مدت 6ساعت ماین کنن نزدیک به 0.003دلار پول دراوردین دیگه خودتون حساب کنید ببینید تو شیش ساعت هزینه برق و اینترنت چقدر میشه و چقدر صود براتون میمونه 

حالا یه سوال دیگه آیا این کار به لب تاب و کامپیوتر ما فشار هم میاره؟بله اگه سه الی چهار روز ماین بکنین کم کمش cpuسیستم شما میسوزه

خب فکر کنم تا اینجا فهمیده باشین که چرا موبایل و کامپیوتر «نه»⛔⛔

حالا میریم سر بحث ماینر 

الان ماینر تو چه شرایطی سود آوری داره؟ شما الان اگه یه ماینر با قدرت حدودی 55000000000000هش بر ثانیه داشته باشین که حدودا قیمتش نزدیک به هشتاد میلیون هست میتونه براتون روزی 3.5دلار سود داشته باشه ولی حالا من چرا میگم نمیصرفه ؟چون شما نیاز به سرمایه هنگفتی دارین و از طرفی چون ماینر ها مدام روشن و در حال کار هستن احتمال سوختنشون هست کلی باید پول برق بدین که برق خونگی نمیصرفه پول اینترنت هم هست باید یه سیستم داشته باشین که کشش کار دائم رو داشته باشه و حالا شاید یه سریا بگن که بازم خوبه 

یه بحث دیگه هم هست که بحث آینده بیت کویین هست بزارید اینطور شروع کنیم

قبل از بیت کویین ارز های دیگه ای هم مثل اتریوم و امثالش بودن با به وجود اومدن این ارز ها یه سری کشور ها معاملاتشون رو با این ارز ها انجام دادن آمریکا از اونجایی که اگه ارزش معامله نشه نابوووود میشه اومد و بیت کویین را راه انداخت و گفت این بهتره بعد که مردم اومدن توش قیمتش رو تا 20000دلار برو بالا و بعد با مخ کوبوندش پایین تا الان که حدود هفت هشت هزار دلاره و به سرمایه دارا گفت که ببینید ارز دیجیتال چقدر بده و انبوهی از سرمایهه دار ها به خاطر ضرری که دیده بودن کنار کشیدن و در آینده هم مطمئنا آمریکا بیت کویین رو نابود میکنه پس اگه الان ماینر خریدین و فردا بیت کویین نابود شد و دیگه نصرفید و کسی ازتون ماینر هاتونو نخرید ناراحت نشید الان ممکنه یه ماینر صد میلیون باشه بعد تو اون شرایط بشه نهایتا یه میلیون و اینکه یه ماینر فوق العاده خوب اگه یه سال دائم کار بکنه حدود 0.19بیت کویین استخراج میکنه

دیگه خود دانی از من گفتن بود

ببخشید طولانی شد💜💜

پسر بی اعصابه روس   фредек

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون از اطلاعاتتون. اتفاقا امروز یه پیمانکار اداره برق میگفت امسال تابستون با کارکردن این ماینر ها مشکل قطع برق پیدا میکنیم. 

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2728

فکر کنم استخراج رو اشتباه گفتید. ماینرها کد پیدا نمی کنند. ماینرها تراکنشها رو انجام می دند و در ازای اون بیت کویین پاداش می گیرند. در مورد درآمد هم به شدت اشتباه می کنید و همینطور قیمت ماینر

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ

دوستای همسر من دارند اتفاقا خیلی هم راضیند و پول ماینراشونم دراومده تو چند ماه . الانم که رو ۱۱۰۰۰ هست . پیش بینی میشه اگه مقاومت کنه هدف بعدی ۱۳۰۰۰ و بعدی ۳۰۰۰۰۰ هست ! به ریسکش می ارزه !

فعلا هزینه ی برقش و اینکه دولت میخواد با تعرفه ی برق صادراتی بفروشه برق رو بهشون یه کم نگران کننده ست

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
دوستای همسر من دارند اتفاقا خیلی هم راضیند و پول ماینراشونم دراومده تو چند ماه . الانم که رو ۱۱۰۰۰ ه ...

من اینارو از خودم نگفتم دوست عزیز حرفای یه اقتصاد دان بود در ضمن امریکا نمیزاره رشد کنه

همسر منم بیت كوین گرفته ولی من هیچی ازش سر در نمیارم چند بار هم بهم توضیح داده ولی مخم نمیكشه نه اینكه خنگ باشم كلا علاقه ای به فهمش ندارم 😕 

سعی میكنم مطالب شما رو با دقت بخونم بلكه یاد بگیرم 

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
فکر کنم استخراج رو اشتباه گفتید. ماینرها کد پیدا نمی کنند. ماینرها تراکنشها رو انجام می دند و در ازا ...

سعی کردم با زبان ساده و مثال های پیش پا افتاده توضیح بدم شما اشتباهات منو به بزرگی خودتون ببخشید

2706