1147
1273
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

21820 بازدید | 218 پست

اینجا محل گفتگو و تبادل نظرات درباره ی کمپین شغل من خانه داریست هست و شما عزیزان می توانید نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید .

برای حمایت از کمپین شغل من خانه داریست اینجا کلیک کنید.

شغل من خانه داریست شروع پویشی بزرگ برای اعتلای زنان خانه دار است و سعی بر فرهنگسازی در این زمینه دارد.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2908149/ختم-124-هزار-صلواتحاجت-دارا-بیان?postId=94748671

🌹یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ. ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً. فَادْخُلِى فِى عِبَادِى. وَادْخُلِى جَنَّتِى‏🌹

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

خانه دارها بیکار نیستن

البته ب شرطی ک هنرهای خانه داریو کامل بلد باشن

کیک پزی شیرینی پزی دسر خیاطی و...

تو حق نداری ب چیزای منفی فکر کنی ....... چون تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته 😍😍😍🌹🌹🌹
1291
خانه داری شغلیه بدون حقوق بدون بازنشستگی بدون بیمه

بدون مرخصی و تعطیلی 😭😭😭

دنبال یه دوستم که پایه باشه باهم برای کنکور ۹۹بخونیم(تجربی/نظام قدیم) https://t.me/joinchat/FKet7Q2OGwruyP5ITQPqsg

منم از صب که شوهرم میره تا موقع برگشتنش توخونه مشغولم الان بخاطر بارداری کمتره ولی خب خیلی سخته اینکه فک کنن هیچکاری نمیکنی توخونه ای

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  
1323

سلام به همگی

یکی دو ساعت آینده کمپین لانچ میشه و می تونید از این کمپین حمایت کنید 

در ضمن برای دوستانی که سوال پرسیده بودند 

یک سری از استارتاپ ها و شرکت ها از این کمپین حمایت کردند و بیمه ماهان نیز حامی اصلی آن هست و هر کدوم هدیه ای به زنان خانه دار می دهند در تلاش هستیم که این هدایا و مزایا رو افزایش بدیم 

اگر شما هم قصد دارید تا بن یا هدیه ای که مخصوص بانوان است به حامیان این کمپین بدید از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

1288
عزیزم میشه توضیح بدی که شرایط پرداختیش چقدره ماهی 50 ؟ یا بیشتر . و اینکه بازنشستگی بعد از چند سال ...

ثبت نام بفرمایید تا هدایا و نحوه استفاده از آنها براتون ارسال بشه 

اینو کسی میگ شغله که سرگرم خونه دار باشه و از ۸صبح حداقل باشه نه اینک تا ۱۱بخوابه و کاری برای تربیت بچه اش نکنه و کلاسای مشاوره و کارگاه های اموزشی رو نره در هرزمینه ای

اگه میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستین.لطفا منو لایک نکنید مرسی دوستام..
1280