1428
1389
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

24948 بازدید | 246 پست

اینجا محل گفتگو و تبادل نظرات درباره ی کمپین شغل من خانه داریست هست و شما عزیزان می توانید نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید .

برای حمایت از کمپین شغل من خانه داریست اینجا کلیک کنید.

شغل من خانه داریست شروع پویشی بزرگ برای اعتلای زنان خانه دار است و سعی بر فرهنگسازی در این زمینه دارد.

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

خانه دارها بیکار نیستن

البته ب شرطی ک هنرهای خانه داریو کامل بلد باشن

کیک پزی شیرینی پزی دسر خیاطی و...

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌❗(تیکر بارداری نیست) ❗❌ عقدم 💑❤ میشه برای حاجاتم دعا کنی ابجی؟ خدا خیرت بده 🙏😊🌺
1432
خانه داری شغلیه بدون حقوق بدون بازنشستگی بدون بیمه

بدون مرخصی و تعطیلی 😭😭😭

به کسانی که به شما حسودی می کنند احترام بگذارید، زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند؛ شما بهتر از آنها هستید

منم از صب که شوهرم میره تا موقع برگشتنش توخونه مشغولم الان بخاطر بارداری کمتره ولی خب خیلی سخته اینکه فک کنن هیچکاری نمیکنی توخونه ای

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  
1394

سلام به همگی

یکی دو ساعت آینده کمپین لانچ میشه و می تونید از این کمپین حمایت کنید 

در ضمن برای دوستانی که سوال پرسیده بودند 

یک سری از استارتاپ ها و شرکت ها از این کمپین حمایت کردند و بیمه ماهان نیز حامی اصلی آن هست و هر کدوم هدیه ای به زنان خانه دار می دهند در تلاش هستیم که این هدایا و مزایا رو افزایش بدیم 

اگر شما هم قصد دارید تا بن یا هدیه ای که مخصوص بانوان است به حامیان این کمپین بدید از طریق ایمیل [email protected] با ما تماس بگیرید.

1418
عزیزم میشه توضیح بدی که شرایط پرداختیش چقدره ماهی 50 ؟ یا بیشتر . و اینکه بازنشستگی بعد از چند سال ...

ثبت نام بفرمایید تا هدایا و نحوه استفاده از آنها براتون ارسال بشه 

اینو کسی میگ شغله که سرگرم خونه دار باشه و از ۸صبح حداقل باشه نه اینک تا ۱۱بخوابه و کاری برای تربیت بچه اش نکنه و کلاسای مشاوره و کارگاه های اموزشی رو نره در هرزمینه ای

اگه میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستین.لطفا منو لایک نکنید مرسی دوستام..
1339