2737
2734
حتما حتماببر یه دکتر دیگه که متخصص اطفاله 

فردا مرکز استان یه دکتر دیگه برا مشکل دیگه  نوبت داریم 

اگه صبح دندونپزشک باشه میبرم و گرنه یاید پس فردا ببرم 

دارم گریه میکنم الان

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست میشه پسر برادرم دندون شیریش نیوفتاده بودار تو لثه دندونش زده بود بیرون از تو دهنشو زخم کرده بود ...

تو رو خدا ؟😭

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
2728
استارتر احتمالا دندونهای پیش کشیده میشن و به دنبالش اون ریشه ها هم میان بیرون،جای نگرانی نیست چون من ...

من‌نگران اون دندونی هستم که بیرون اومده 

یعنی شیری رو بکشیم برمیگرده و مسیر خودش رو ادامه میده

کاش میشد صدای گریه ی پسر ده سالم رو بزارم که داره براش کریه میکنه😭😭 میگه دلم براش میسوره😭نمیدونین این بچه چقدر سختی کشیده 

2738
عزیزم اصلا کشیدن نداره دندون جدید ریشه های قدیمی رو میخوره وپوسیده می کنه دندون قدیمی لق می شه میفته

اصلا لق نشدن 

یعنی اون قسمت دندون داری ؟ این قشنگ دندونه بیرون اومده 

بیرون نزده زیر لثه هسش اون استخونه فک بالاس نمیزنه بیرون فردا ببرش دکتر دندون پزشکی اونم بهت میگه

من وپسرم دکترداریم عکسم چندباری گرفتیم اصلا دکتر نگفته اون دندونه از اونجا زده بیرون و فلان‌‌‌‌.....

بیخودی نگران نباش

💕
ای جووونم چه دندونای کوچولویی

بچم هیچ شانس ندارم جگرم ببره براش😭😭😭😭😭

حالا فوقشاگرم کج و کله درومد ارتو دنسی میکنه منم کردم خیلی راضیام دندونام صافو استاندارد شده

آخه مشکلم فقط دندوناش نیست 

وقت هزینه و اذیت شدنش 

من یه مادرم با دردسر های فراوان 

من ایوب دورانم 

امضام رو بخون 

2706