2733
2734
نگران نباش دکترم بری میگه که اونا از اونجا نمیزنن بیرون

یکیش بیرونه 

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
مورد شما رو نمیدونم.فردا ببر دندونپزشک.اما من خودم دندونهای شیری پایینم،اول دندونای جدید دراومد و بع ...

عکسو ببین خیلی بالا بیرون اومده 

یعنی دندوم حسابی هم رشد کنه هنوز بالای جایگاه رویش اصلی هم نمیرسه

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فردا برو پیش یه متخصص اطفال حتمن برو 

فردا نوبت دکتر داره جای دیگه 

احتمالا  پس فردا ببرم  

دق میکنم تا پس فردا

2731
چرا ایقد دندونای بچت سیاه وخرابه مگه مسواک نمیزدی 

دندوناش سریع پوسید 

از بس دارو های گوناگون خورد 

مسواک تاثیر نداشت 

دندون جدید دخترم نصفش زده بود بیرون این که چیزی نیست

اینقدر بالا ؟این خیلی بالاس 

من وحشت کردم دیدم 

الکی نگرانی  بچه خواهرم دندانپزشک گفت هیچیش نیست تازه مال دخترم نصف دندونش زده بود بیرون

عکس منو دیدن؟

عزیزم من فقط الان به خاطر شما آنلاین شدم که بهت اطلاعات بدم دقیقا دختر منم مثل پسر شما بود اون دندونا از بالا بیرون اومدن ولی به دلیل اینکه اون دوتا دندون های سیاهش نیوفتادن دندونهاش به شدت فاصله پیدا کرد و خیلی ناجور شد، شما باید به دندون پزشک کودکان مراجعه کنید، دکتر به دختر من گفت اون دندون سیاه ها باید کشیده بشه و اونا رو کشیدیم حتی دکتر گفت بالای نیش هاش دندون داره و باید نیش هاشم کشیده بشه و در نهایت ارتودنسی بشه، شما اشتباه منو نکن و حتما بکش اون سیاهارو 

چرا یه بر کوچکی آنقدر بزرگ می کنی عزیزم

میدونی .دیگه ظرفیت ندارم 

این پسرم‌ خیلی سختی کشیده خیلی  چندین جراحی داشته 

میترسم لثش جراحی بخواد

تحمل ندارم 😭

فردا عصر پیش یه جراح نوبت داریم 

دعا کن مجددا جراحی نخواد 

بیرون نزده زیر لثه هسش اون استخونه فک بالاس نمیزنه بیرون فردا ببرش دکتر دندون پزشکی اونم بهت میگه م ...

عزیزم دندونه 

قشنگ مشخصه 

تیزه 

قاشم زدم‌صدا داد

بچه ی سومم هست  میدونم 

نیست عزیزم توو عکس مشخصه دیگه گناه داره بچه بهشون استرس نده فردا بری دکتر متوجه میشی

بخدا دندونشه 

درست میگی من یهو دگرگون شدم

خودش که اصلا متوجه نشد 

ولی پسر بزرگم نشست براش  گریه 

پیش دکتر اطفال نباید بریا باید دکتر دندون پزشکی کودکان ببری

آره دندونپزشک اطفال  میبرم

2706