2733
2734
باید دائم دندوناشو چک کنی،من خودم بخاطر سهل انگاری مادرم دندون نیشم از،بالای دندون شیریم زد بیرون،ک ...

عزیزم متاسفم 

من‌ مرتب چک میکردم  ولی اینقدر بالا رو چک نکردم 

الانم  خودش متوجه شد 

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بچه خواهر شوهرم دندون قبلی سر جاشه یه دندون از روش لثش در اومده اینارو هل میده لق میشه میوفته او ...

آخه خیلی بالاس 

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
2728
خب واسه اکثربچه هاهمینه وقتی بزرکترشدن صاف میشه

عکسشو ببین 

پسر منم دندونای پایینش این طوری درومده.شیری ها هم.سالم هستن.دکتر دو ماه مهلت داد تا لق بشن که نشده.ه ...

پسر من دندونای دایمش از خیلی بالاتر از لثه بیرون اومده خیلی بالا

با ارتدنسی درست میشه

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
2740
طبیعیه بابا،چیز خاصی نیست بیشتر بچه ها اول دندون نوک میزنه از بالای قبلی بعد قبلی میفته یا دکتر میک ...

خیلی بالا نوک زده یک سانت بالا تر 

بابا طبیعی نوین ۶ سال دختر من هم همین طوری شد داشتم دق می کردم

دقیقا مثل عکس من؟

وا دیوونه ایی ها منم لب بالامو میکشم از اینا دارم پسرم ام داره همه دارن!

یعنی اون قسمت دندون داری ؟ این قشنگ دندونه بیرون اومده 

2706