2733
2734
عنوان

بیاین جریان عجیب یک اشنارو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 98 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم این آدما حکمشون اعدام نباشه حبس ابد هست  حتما جرمش ثابت نشده الان ور دل شوهرشه مردمم آب و ...

بار اولش نیس ک خیلی اوضاعش داغونه ... جوونیاش ک‌گرفتنش مادرشوهره وساطت کرد و چون زن شهید بود ارزش قاعل شدن ... فعلا حکمی نیومده ک عزیزم منتظره حکمن خدا میدونه چیه تا یمدت ازش بیخبر بودن فقط کتک خورده

....
مطمئن باش مرده هم سرش گرمه جای دیگه وگرنه طاقت نمیاورد زنش خیانت کنه

خیانتکار ک هست ... ولی غیرتشو بنازم ک حرمت پدر شهیدشو نداره و بدنام شدن و هنوز طلاق نمیده .... بد میگم؟ طلاق بده بزه همه کار کنه 😖

....
2740
چه عجیبن  شاید قرار گذاشتن به کار هم کاری نداشته باشن بخاطر بچه فقط اسما با هم باشن.

پ چطور پاساژ باکلاس میرن شوهرش خرید میکنه میلیون میلیون کارت میکشه بچه حساب نمیکنن اینا ... بچه کوچیکرو یدره محل میدادن .... اینم بگم زنه اونموقع تا ۵ ماهگی حاملگیشو نگه میداش ببینه بچش دختره یا پسر میدید پسره ماه ۵ سقط میکرد .... چندتا بچرو کشت 😶😑😑

....
خیانتکار ک هست ... ولی غیرتشو بنازم ک حرمت پدر شهیدشو نداره و بدنام شدن و هنوز طلاق نمیده .... بد می ...

بین تاپیک قبلیمو ببینی گفتم جاریم ذه بار خیانت کرده شوهرش مچشو گرفته باز میکنه اما نمیدونم چرا طلاقش نمیده البته اگه پدرشوهرم بفهمه مطمئنم میکشتش انقدر که غیرتی رو این موضوع جدیدا جاریم گفت مهریمو وادارم کرد ببخشم خودشم با چند تا زن در ارتباطه برن به جهنم خودشون من دلم برای بچه هاشون میسوزه 😭😭

2706