2737
2739
عنوان

بیاین جریان عجیب یک اشنارو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 98 پست
پ چطور پاساژ باکلاس میرن شوهرش خرید میکنه میلیون میلیون کارت میکشه بچه حساب نمیکنن اینا ... بچه کوچی ...

😮😮😮😮

کرک و پرم ریخت دیگه واقعا

ولی حتما یه آتویی چیزی داره از پسره 

وگرنه بعید میدونم رابطه عاطفی داشته باشن

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من متوجه نشدم. پدرشوهر مادرشوهرش معتاد بودن یا پدر و مادر زنه؟ بعد چرا به اون یکی نسپردنش که معتاد ن ...

پدر مادر زنه معتاد بودن ... اون یکی مادر بزرگه ینی مادر پسره دخترشو نوه هاش پیشش بودن .... اصلا سازش نداشتن بچه ها.... مادربزرگه اعصاب این یکیو دیگه نداشت واقعا شر بود این پسره .... بعدشم اون یکی پدر بزرگ مادربزرگه این نوشونو خیلی دوس داشتن تو مراسمش له له میزدن 

....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما مرده هم از پولاییکه زنه به خاطر شغلش میاورده خیلی استفاده میبرده که غیرتو بوسیده گذاشته کنار

نه بابا شوهره پولداره هیچ احتیاجی نداش بعدشم زنه فقط برا خودش خرج میکرده 

....
2728

حالا ی چی جالب بگم همین خانواده شهید عروس اولشون خواهرزاده مادرشوهرشه .... انقد زن پاکی هست ک حدو اندازه نداره خیلی نجیب و زن زندگیه خیلیییییییییی.... فک کنید مادرشوهره همه جاپرکرده بود ک عروس من جن...س خرابه 😑😑😑به همه گفته بوداااا ....حالا فک کنید خواهرزادش بوده 😑😑😑😑همه از عروسه فاصله گرفته بودن بعد دیدن چقدر پاکه 

....
2738