2410
2553
عنوان

بیاین جریان عجیب یک اشنارو بگم

2104 بازدید | 98 پست

بچه ها ی زنه هست تو فامیل شوهرش خیلی پولداره و خوش تیپ و خوش قیافس خودش ولی زیاد جالب نیس نمیگم چه نسبتی دارم ولی اینو بدونید ک این خانم عروس یک خانواده سرشناس و شهید هست و تو شهر کوچیکی زندگی میکنن ... این ک ازدواج کرد برادرش با خواهرشوهر همین خانم ازدواج کرد یعنی دختر دادن دختر گرفتن .... این از اول سرو گوشش میجنبید و جاهای بد میرفت بنیاد شهید اخطار میفرستاد ب مادرشوهره و مادرشوهرم یکبار پادرمیونی کرد ازادش کرد تو .... گرفته بودنش شوهره هم انگار ن انگار 😑😑😑😑😑این خانم ی پسر داش ک خیلی شیطون بود خیلییییی ینی جوری ک میگفت این بچه بدون بسم الله و فلانه .... یمقدار تپل بود این پسرشون و یکم چهرش زیبا  نبود همیشه بدنش رد کمربند و کتک بود بسکه میزدنش مادرش ذره ای محبت نمیکرد اصلا نمیدونس بچش غذا خورده بچش کجا خوابیده ! در این حد .... زدو این خانم دوباره باردار شد ایندفه ی پسر اورد خوشگل و سفید با مژه های فر خورده ... زنو شوهر عاشق این بچه بودن جوریکه پسر بزرگه کلا فراموش شد و این شد عزیز دردونه .... جایی میرفتن پسر بزرگرو نمیبردن  میفرستادن خونه مادر زنه ... اگه هستید لایک کنید سریع تایپ کنم بقیشو 

....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من نفهمیدم رد کمربند روی بدن بچه بود ؟

بچه بیچاره رو کتک میزدن محل نمیدادن زیاد به بیچاره هیچ جانمیبردن خلاصه بیچاره بچه خیلی حسرت محبت داشت اینجورکه اسی گف

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
2706