2737
2734

برق حموم خاموش میکرد اون تو زندانی میکرد جالب اینکه کلید برق داخل حموم بود خودمون از داخل روشن میکردیم😅

🧚🏻‍♀️🪸🪷🪺🧞‍♂️🧘🏼‍♀️🌱👄💄👰‍♀️👠💍🦄🦋🪼🐳🪽🪴🐚🍒🍑🥝🍟🍕🍰🎂🍫🥜🎨🏝️🧸🩵🇱🇷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم من و آبجیم رو هیچ وقت تنبیه نکرد، ولی داداشم رو هر روز کتک میزد با شلنگ و کمربند و لگد و....، ...

واقعا راست میگی؟😲

داداشت دیگه نیاز به دشمن نداشت خانوادش از صدتا دشمن بدتر بودن 

شمر ذالجوشن هم رحیم تر از مادر شماس   اه حالم بد شد 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2731
میدونم 😃خواهرام و داداشم هیچ موقع اینجوری نبودن. من چون بچه اول بودم کلا موش ازمایشگاهی بودم. ولی ا ...

عزیزم 

درسته حتماروش فشار بوده

بچه اول هم متاسفانه بیشتر بهش ظلم میشه

آفرین بهت ک دید خوبی به مامانت داری

2738

آقا مال من جدیده. مامان من کف دستش رو میذاشت رو صورتمون، جوری که نوک بینی، مرکز کف دستش بود و صورتمون رو میمالوند. جوری که وقتی خلاص میشدیم قششششنگ حس می کردیم چشمامون روی چونمونه و دماغمون توی پیشونی. گاهی هم جوری با پشت دست میزد تو دهنمون که یه دو ساعتی حدودا بی حس بودیم،

من و آبجیم ی بار روز مادر، کنار کادویی که گرفته بودیم ی چوب انار نازک هم بهش دادیم برای تنبیه داداشم ...

جزای مادرت به دستان بریده ی حضرت عباس. امیدوارم هم این دنیا و هم اون دنیا همتون تاوان دل شکسته ی واداشت رو بدین اگه حرفات راست باشه. ولی اگه دروغ باشه دا ازت نگذره که روح و روان همه رو با بیماری روحیه خراب کردی

مامان من همیشه میگفت میذارمتون یهو میرم این حرفش هنوز گه هنوزه به روح و روانم آسیب زده با اینکه الان خودم مادر شدم یادم نمیره حرفاش الان خودم آسمان به زمین بیاد همش به بچم میگم تا آخر کنارت میمونم نترسی هرچی شد مامان کنارته

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706