2733
2734

هیچی از اولش باهم به بدبختی کردن بودیم،یا گوجه میچیدیم یا لوبیا یا هندونه یا نظافت

الهی قسم به چهارده معصومت،،،به سر بریده امام حسین،به پهلوی شکسته مادرمون زهرا،، به غریبی امام رضا قسمت میدم،هم خودم هم بچهام نگاهی بکن که خیلی محتاجیم😞 التماس دعا از تمام نی نی سایتهایی عزیز

وای مامانِ من قربونش برم .. تا دمپایی رو برمی داشت که پرت کنه طرفمون ... خنده اش می گرفت ... اصلا تنبیه نکرده عمرا هیچ کدوم از بچه هاش رو ...

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من وابجیم اکثرا باهم کاراشتباه انجام میدادیم..بعد مامانم میکرد مارو توی حموم درو میبست (چراغ روشن بودا)ک تنبیه بشیم مثلا.مام بعد ی مدت موندن اونجا دراز میکشیدیم..اب بازی میکردیم(موفق ب تنبیهمون نمیشد😁😁😁😁)

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

چپ چپ نگاه می‌کرد خود ب خود تربیت میشدم🥺

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

خودش گریه میکرد😐

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

با هر چی دم دستش بود میزد😐🥺💔

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   

فحش:)

داد زدن :)

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

مامان من بدترین فحشش کثیف، وقتی به کسی بگه چقدر آدم کثیفی، یعنی ته فحشش بود.

ما زیاد بودیم ، ۶ تا ، هیچ کدوم کتک نخوردن، ولی من تا دلتون بخواد کتک خوردم، چون واقعا بچه پررو بودم.

مثلا میگفت فلان کار بکن، میگفتم نمیکنم، میگفت میزنمت، میگفتم بیا بزن.

واقعا پررو بودم.

الان دقیقا دخترم جبران میکنه برام

بنده خدا اهل کتک زدن نبود زیاد -

نهایت نهایتش فلفل تو دهنم میریخت - اونم انگشت شمار ........................
سالهای دهه شصت فلفل تو دهن ریختن کتک محسوب نمیشد زیاد -

ولی مدرسه خیلی وحشیانه کتک میزدن - باورش برای همه تون سخته اگر تعریف کنم - خیلی خیلی وحشیانه - با شلنگ

مرد متولد 1360

خدا رحمتش کنه مامانمو ، هیچوقت نزد ،آرزوش به دلم موند که یکبار کتک بخورم😔😔

اما خودم یا با مگس کش بچه هامو کتک میزنم یا فقط میگم بذار بابا بیاد ، بهش میگم😁البته یواش میزنما😁

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉
2706