2737
2734

من چون یدونه بودم هیچ وقت تنبیه نشدم..البته بچه خوبی هم بودم وسعی کردم مستقل بودن رو از 15سالگی شروع کنم 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شلنگ لامصب هروقتم گمو گورش میکردیم یکی دیگه میاورد دهنمونو سرویس کرده بود

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731

مامان من .منو داداشمو بشکون (نمیدونم درست نوشتم یا نه)میگرفت .معروف بود تو فامیل به این کار .

کبود کبود میشدیم .همیشه هم میگفت یه جایی تونو کبود میکنم که خجالت بکشین به کسی نشون بدین .در نتیجه کشاله ی رونمون همیشه سیاه و کبود بود ...نمیدونم تجربه کردین یا نه اون قسمت بدجور میسوزه 

2740
ای وای عزیزم چرا از کی؟  تو آیندت تاثیری داشته یا نه؟

از مادرم 

مامانم خیلی زن خوبیه .اونم فشار روانی روش بوده و منو داداشمو کتک میزد (البته قدیما فکر میکردن کتک جزیی از تربیته)ولی خب من بر عکس داداشم روحیم حساس بود .

الان تبدیل شدم به یه آدم زود رنجه افسرده و منزوی که  اعتماد به نفسمو هم کشتن .

مامانم الان پشیمونه 

از مادرم  مامانم خیلی زن خوبیه .اونم فشار روانی روش بوده و منو داداشمو کتک میزد (البته قدیما ف ...

خیلی بده متاسفم💔

من الان سر بچه هام خیلی جیغ و داد میزنم بعضی وقتا هم فشار میاد روم میزنمشون ولی بعدش خیلی خیلی پشیمون میشم و خودمو سرزنش میکنم پسرم الان پرخاشگر شده همیشه با خودم میگم بچم خیلی آروم بود خودم این بلا رو سرش آوردم منی که تو بچگی هیچکس از گل نازکتر بهم نمیگفت چرا اینقدر عصبی شدم 😔 

البته از وقتی بچه ی دومم اوردم پسرم خیلی اذیتم کرد تا الان که پسرم 8 سالشه و دخترم 5 رسما دارم دیوونه میشم 

مگس کش..دمپایی.البته که خنده نداره

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

سکوت کردن

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

مامان من هیچی

انقدر که این زن مظلوم و مهربونه 

نهایت خشونتش این بود بگه تا درساتو نخوندی از اتاق بیرون نزن😅

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2706