2737
2739
مينداختتم توو اتاق با كتابم تا شب😐

وای این از همه بدتره😂😐

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لبشو گاز میگرفت😅

من هم فقط محروم میکنم

از پارک،از بازی،از گوشی

یا خیلی جدی باشه میگم برن تو اتاق و چند دقیقه به رفتارشون فکر کنن

هر وقت اشتباهشون رو قبول کردن بیان بیرون و عذر خواهی کنن

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2731
تو حموم زندانی می‌شدیم با داداشم اونجا مداد رنگی و دفتر بردیم وقتایی ک زندانی بودیم نقاشی می‌کشیدیم ...

یاد یه چیزی افتادم ..یه بار از ترس مامانم خودمو تو حموم زندانی کردم😂

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

الهی بمیرم مامانم اصلا نمیزد قربونش بشم

یه بار حامله بود من و داداشم بدون اجازش رفتیم تو حیاط خونه همسایه بازی کنیم...خیلی دنبالمون گشت 

وقتی پیدامون کرد یدونه کوبید تو کمر من یدونه ام کمر داداشم....

اذیتش میکنم میگم کلید دستت بود کوبیدی تو کمرم هنوز کمرم درد میکنه😂😂😂😂😂

2738
خیلی بده متاسفم💔 من الان سر بچه هام خیلی جیغ و داد میزنم بعضی وقتا هم فشار میاد روم میزنمشون ولی ب ...

منم وقتی پسرم کوچیک بود  خیلی فشار زندگی روم بود زیاد کتکش میزدم تا ۳ سالگیش .ولی یه زمانی به خودم اومدم و از خودم بدم اومد دیدم دارم اشتباه مامانمو تکرار میکنم .سعی کردم عصبانیتمو کنترل کنم .الان مثل قبلنا نیستم ولی خب منم گاهی سرش داد میکشم یا میزنمش که بعدش پشیمون میشم.الان پسرم ۸سالشه از ترسم نمیتونم دومی رو بیارم چون میترسم دیگه اون موقع دوتا بشن اعصابم نکشه مثل قبل باز دست بزن پیدا کنم..

چی بگم آخه زندگیا یه جوریه که مردم اعصاب نمونده واسشون بچه ها هم این وسط قربانی میشن ازجمله خودم 

خیلی بده متاسفم💔 من الان سر بچه هام خیلی جیغ و داد میزنم بعضی وقتا هم فشار میاد روم میزنمشون ولی ب ...

پدر و مادر من مثل شمان و من و داداشم به شدت پرخاشگر و عصبی شدیم دیگه هیچوقت رابطه خوبی باهاشون نداریم..لطفا بچه هاتونو نزنین ..از مشاور کمک بگیرین 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
منم وقتی پسرم کوچیک بود  خیلی فشار زندگی روم بود زیاد کتکش میزدم تا ۳ سالگیش .ولی یه زمانی به خ ...

ای کاش به گذشته بر میگشتم به بچم اجازه میدادم بزرگ بشه بعد دومی رو میاوردم حس میکنم با اومدن بچه ی دومم به پسرم ظلم کردم خیلی بچه بودم همینه که میگن زود شوهر نکنین هیچی از زندگی نفهمیدم تو بیست سالگی بچه ی دوممو باردار شدم الان دیگه حرف بارداری زایمان میشه حالم بد میشه... 

شما چند سالتونه

پدر و مادر من مثل شمان و من و داداشم به شدت پرخاشگر و عصبی شدیم دیگه هیچوقت رابطه خوبی باهاشون نداری ...

همیشه تو نت سرچ میکنم رفتار با کودکان و خیلی چیزا درباره اونا خیلی به خودم نهیب میزنم که خودمو کنترل کنم و بهاشون بازی کنم محبت کنم ولی بعضی وقتا واقعا کنترلشون سخت میشه فقط با جیغ زدن میتونم ساکتشون کنم البته تغصیر خودمه اینجوری عادتشون دادم😔

2706