2752
2734
نه😁😁 فاصلمون دوساله  حسادت نمیدونسم چیه عین دوتا دوست هم خیلی دعوا میکردیم و هم هوای همدیگه ...

مثل من و آجیم 👭😅 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😀 شانس اوردی ک نسبت بهت حسادت نداشت وگرنه فاتحه تو خونده بود

حسادت کجا بود 😂😂😂خواهرم منو بزرگ کرده مادر دوم من خواهرمه نه معلمام

قدر زر زرگر داند و قدر گوهر گوهری 👑
😍😍😍😍همینقدر بانمک همینقذر خواستنی 😘😘شلامت باشی وظیفه است 🙌🙋👮👌

فداتم.🤩🤩🤩

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
حسادت کجا بود 😂😂😂خواهرم منو بزرگ کرده مادر دوم من خواهرمه نه معلمام

خیره دای🙈🙈🙈🙈🙈😁😁😁😁

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
زنده باشی ،ببخشید اگه غلط املایی زیاده چشام خوب نمیبینه

فداسرت من میخوام برم بخوابم

سلام   مامانم منو مثل زمان شاه تنبیه میکرد

پامو میزاشت رو میز با چوب خاردار محکم میزد فلک میکرد بعد دهنم فلفل میریخت یا میگفت برو حیاط رو بشور باغچه رو هم تمیز کن اگه کار خیلی بدی انجام میدادم یخ میبست به  پاهاممجبورم میکرد تا وقتی یخا آب شن بشینم رو صندلی یکم نمک میداد خالی بخورم نمک دریا شورشور موقعی که دیر میخوابیدم اگر یه تکون کوچولو میخوردم با خطکش پامو میزد یا خودکار میزاشت لای انگشتام و قلقلک میداد و چوب میزد به کمرم🙀🙀

درد داره خیلی

عموی منم سنت واسمون گیر آورده بود هریک ماه پدرم باید به مادرم درکونی میزد تا متوجه بشیم پدر رئیس خونس بعد میگفت تا سه روز برام کار کنید بهم بگی سرورم بزنم تو سرتون 

همش مثا کره ای ها تنبیه میکردن میگفتن بشینین رو میز با چوب بزنم کف پاهاتون

2706