1351
1353

نسبت خیلی دور فامیلی ولی اولین بار تو خواستگاری دیدمش خیلی راضیم

در بند آن نایم که دشنام یا دعاست🌸یادش بخیر هر که زما یاد میکند🌸 حالا من این شعر رو گذاشتم دلیل نمیشه توهین کنیدا😁

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
حالا منم شوهرم غریبس و از اقوام ترک هستن هر وقت میام طرفشون به خودم هزار تا فحش میدم به خاطر تفاوت ف ...

عزیزم😢 کم نیار تو هم جواب بده برو ترکی یاد بگیر

خدایا...من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری...من چون تویی دارم و تو چون خود نداری⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
1307
تهرانم ولی خودم کوردم شوهرم ترک حالا من به روی خودم نمیارم ولی کاملا مشخصه یه چیزی راجع به من میگن

خیلی بده حالا فامیلای شوهر من تازه همش ترکی میگن و منم که هیچ نمیفهمم آدمایین که غریبه هارو دوست ندارن و فقط با فامیل میچرخن تقریبا تو کل فامیلشون۳.۴ نفر غریبیم که هممون هم دردیم

خیلی بده حالا فامیلای شوهر من تازه همش ترکی میگن و منم که هیچ نمیفهمم آدمایین که غریبه هارو دوست ندا ...

ما کمتر ترکی حرف میزنن ولی دقیقا ایناهم فامیل دوستن تو کل خاندنشون چندتا فقط عروس و دوماد غریبه دارن همه ازدواج فامیلی کردن

1226
ما کمتر ترکی حرف میزنن ولی دقیقا ایناهم فامیل دوستن تو کل خاندنشون چندتا فقط عروس و دوماد غریبه دارن ...

کلا ترکا غریبه دوست ندارن و اینو با تک تک سلولای بدنم حس میکنم حتی بچه های کوچیکشونم اینطورن

1346