1351
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

غریبه بودن خانواده اش ازدواج کردنی ولی خودمون دوست بودیم

خداروشکر خیییییییللللللی راضی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

صب شما بخیر 🌷بله غریبه هست ... راضیم چون اگه مشکلی پیش اومد نمیگیم فامیلن و زشته  😂هر چی بلدیم بارشون میکنیم 

ای کاش رفتم اقدام زودی باردار بشم 😍 دوستان یه صلوات میفرستین موفق شم 
1307

صد پشت غریبه اس لامصب😁

فامیل بود عمرا مامانم منو میداد بهش ... کلا همه اعتقاد دارن ک ازدواج فامیلی اشتباه 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفا ی صلوات برای بدست اوردن آرامشم بفرستید😘
1226

غریبه که چه عرض کنم همسایه بودیم و کاملا سنتی ازدواج کردیم.سه روزه شد خواستگاری و بله و برون و عقد.شکر خدا خیلی راضیم.ببخشید طولانی شد

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

[QUOTE=94309298]انشاالله خوشبخت باشی  با فامیلش چی منظورم فامیلشه[/QUOT ممنون منظورت ازدواج با فامیله؟؟من اصلا ازدواج فامیلی دوست نداشتم اگر مشکلی پیش بیاد برا زنوشوهر همه فامیل میفهمن و درگیرش میشن کدورت و جدایی هم ممکنه تو فامیل ایجاد بشه

خدایا...من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری...من چون تویی دارم و تو چون خود نداری⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

حالا منم شوهرم غریبس و از اقوام ترک هستن هر وقت میام طرفشون به خودم هزار تا فحش میدم به خاطر تفاوت فرهنگا و اینکه زبونشونا متوجه نمیشم و اونا خیلی باسیاست رفتار میکنن و بهم بی احترامی میکنن😔

1346