1735
1793

غریبه راضیم ازش 😎😍

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

غریبه اره من که راضی هستم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

1805

غریبه بودن خانواده اش ازدواج کردنی ولی خودمون دوست بودیم

خداروشکر خیییییییللللللی راضی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1783

صد پشت غریبه اس لامصب😁

فامیل بود عمرا مامانم منو میداد بهش ... کلا همه اعتقاد دارن ک ازدواج فامیلی اشتباه 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
1794

غریبه که چه عرض کنم همسایه بودیم و کاملا سنتی ازدواج کردیم.سه روزه شد خواستگاری و بله و برون و عقد.شکر خدا خیلی راضیم.ببخشید طولانی شد

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

[QUOTE=94309298]انشاالله خوشبخت باشی  با فامیلش چی منظورم فامیلشه[/QUOT ممنون منظورت ازدواج با فامیله؟؟من اصلا ازدواج فامیلی دوست نداشتم اگر مشکلی پیش بیاد برا زنوشوهر همه فامیل میفهمن و درگیرش میشن کدورت و جدایی هم ممکنه تو فامیل ایجاد بشه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

حالا منم شوهرم غریبس و از اقوام ترک هستن هر وقت میام طرفشون به خودم هزار تا فحش میدم به خاطر تفاوت فرهنگا و اینکه زبونشونا متوجه نمیشم و اونا خیلی باسیاست رفتار میکنن و بهم بی احترامی میکنن😔

1651