2737
2739
عنوان

اوسا نقاش شدم ، بیاین اشپزخونمو ببینین + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4733 بازدید | 169 پست
واسه سنگ‌روی کابیتم گرونه؟ اونارو‌میگم من. خود کابینتا خوبند.

تو فکرش هستم سفید بزنم 

حالا بنظرتون خیلی زود ب زود کثیف نمیشه ؟؟؟ 

و زود بلند نمیشه

من خیلی سنگ ها رو میشورم و دستمال میکشم

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
تو فکرش هستم سفید بزنم  حالا بنظرتون خیلی زود ب زود کثیف نمیشه ؟؟؟  و زود بلند نمیشه من ...

مامانم یه دونه جنس خوب خریده که قابل شستشوعه، و‌مشکلیم ندارع باهاش،اما باید حواست باشه مثلا تیزی چاقو بهش نخوره.

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!
اره خیلی خسته کنندس نقاشی  منم یه باز سقف اشپزخونمونو رنگ کردم  دو دست ینی گردن و دستم شکس ...

منم میخام رنگ کنم امانمیدونم چجوری،رول دارم ولی نمیدونم چ رنگی بایدبخرم،اگ زحمتی نیست راهنماییم میکنی

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
خیلی خوب شده. عزیزم هزینه برچسب کابینت نمیدونی چقدمیشد؟

من قبل عید جنس عالیشو خریدم متری17تومن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
مبارکت باشه عزیزم قشنگه ، منم رنگ کردن کل خونه در و این کارها با خودمه از صدتا نقاشم قشنگتر انجامشون ...

کابینتا من رنگ کوره ای زرشکیه،میشه بگی با چ رنگی سفیدش کنم ک تمیز دربیاد؟

2706