2737
2734

سلام بچه ها 

بیاین ببینین کارم چطوره 

خودم کابینتامو رنگ کردم ، پول ام در اف نداشتیم 

برچسبم گرون میشد 

اینم بگم ک عاشق سفیدم بیاین بگین کارم چطور بوده و راجع ب دیزاین اشپزخونمم نظر بدین 

تک رنگ خسته کننده بود 

صورتی بنفشش کردم 

بازم عکس هست نرین

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 

بزار بقیشم

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اینم بگم که از طرح چوب و اینا خوشم نمیومد 

این روزام همه به شدت درگیر طرح چوب و ام دی اف هستن 

خواستم یه کم متفاوت باشم

سفید رو بیشتر میپسندم

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
2738

منم پول نداشتم کابینتامورنگ سفید زدم.البته دادم بیرون رنگ کرد

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
2706