2752
2734

یکی واقعا به پول نیاز داره به نظرتون جایی هست که بشه بهش کمک کرد یا اینکه پیجی چیزی 

اگه شما راه حلی دارید لطفا بگید 

اگه پول جور نشه باید بیفته زندان بی گناه💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه اگر شخص خیر میشناسید ب منم معرفی کنید؟؟ 🥲🥲حدود پنج تومن نیاز دارم برای درست کردن دندونم. دردش غیر قابل تحمل شده از درد سرمو زدم ب دیوار پشت سرم باد کرده. دندون پزشکی برم برذ درست کردن مدرک هم میفرستم براشون ک مطمئن بشن جای دیگه خرج نشده

2731
میشه اگر شخص خیر میشناسید ب منم معرفی کنید؟؟ 🥲🥲حدود پنج تومن نیاز دارم برای درست کردن دندونم. دردش ...

هیچ دارویی هم اثر نمیکنه . دندون تقریبا جلو هستن دکتر قبول نمیکنن بکشن میگن باید درست شه

قسطی درست نمیکنن براتون ؟ 

نه چند تا دندون پزشک رفتم گفتن قسطی برای مبالغ زیاد هست مثلا ۲٠-۳٠ تومن.دفه قبل درد میکرد شوهرم به زور داد ولی کلی کتک خوردم بابتش. الان اصلا ندارم. بابامم داداشم تصادف کرده میگه من خرج همونو بدم هنر کردم. دوتا دووتا شیاف میذارم قرص استامینوفن و نوافنم باهاش میخورم ولی اصلا قطع نمیشه دردش. دخترمم میشینه پا به پام گریه میکنه

نه چند تا دندون پزشک رفتم گفتن قسطی برای مبالغ زیاد هست مثلا ۲٠-۳٠ تومن.دفه قبل درد میکرد شوهرم به ز ...

عزیزم😢🥺 ایشالا که پولش جور شه 💔

میدونم دندون درد چقدر سخته 

جایی که ما هستیم بیشتر دندونپزشکا قسطی درست میکنن 

ولی باید طلا بزاری تا موقعی که پولو بدی

عزیزم😢🥺 ایشالا که پولش جور شه 💔 میدونم دندون درد چقدر سخته  جایی که ما هستیم بیشتر دندونپز ...

ندارم طلا. اگه داشتم میفروختم. فقط دخترم یه گوشواره داره اونم زیر یه گرمه حتی پول یدونه اش هم نمیشه شوهرمم نمیذاره بفروشم همونم. 😭😭😭

چقدم گرون گفته 🤦‍♀️

یکیش دندون نیش جلو هست یکیشم بغلیش. ظاهرش سالمه از داخل پوسیدن دکترا قبول نمیکنن بکشن میگن دندون جلو هست. اینم به خاطر پول راضی شد. ۲۳ سالمه میدونم بکشم دیگه باید تا اخر عمر ماسک بزنم زشت میشم ولی دردش غیر قابل تحمله