2733
2734
عنوان

اوسا نقاش شدم ، بیاین اشپزخونمو ببینین + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4733 بازدید | 169 پست
جدی؟من میخاستم بزنم فک کردم بیشترمیشه.۲۰مترم باشه نهایت ۴۰۰بشه.خودشون باید بیان بزنن یاخودمم میتونم ...

خودت میتونی بزنی فقط قلق داره ک بادنکنه و صاف و تمیز با خط کش بزن،کناراشم باسشوار داغ بچسبون،ولی من خیلی پشیمونم،دووم نداره پول حروم کردن بود برا دراورام

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
کابینتا من رنگ کوره ای زرشکیه،میشه بگی با چ رنگی سفیدش کنم ک تمیز دربیاد؟

رنگ اسپری برای کابینت خوب و یکدست درمیاد ،با فرچه رنگ بزنی اون چیزی که میخوای درنمیاد ردش میمونه ، قبلشم چربی رو کابینت رو تمیز کن ، اسپری رو با فاصله بگیر تا رنگ شر نگیره پایین یکدست بشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگ اسپری برای کابینت خوب و یکدست درمیاد ،با فرچه رنگ بزنی اون چیزی که میخوای درنمیاد ردش میمونه ، ق ...

خیلی گرون میشه اسپری،با پمپ بلدی کار کنی؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
خیلی خوب شده. عزیزم هزینه برچسب کابینت نمیدونی چقدمیشد؟

متری هست عزیزم 

ضعیف ترین جنس متری شیش و پونصد بود 

البته بستگی داره ک کجا زندگی میکنین 

بعدم چسبوندن برچسب دنگ و فنگ داشت بهم گفتن اگه نمیخوای پولتو دور بریزی باید بدی نصاب بیاد نصب کنه ک هزینه ی نصابم میرفت روش 

بعضیام گفتن اگه جنسش عالی نباشه بعد یه سال بلند میشه

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
2731

نه استفاده نکردم 

من با قلم مو زدم 

اسپری رنگ هر یه دونه هشت تومنه 

بنظرم هر کابینتم یه دونه میخواد

یعنی نزنم؟خوب نیستن؟

من ک پشمون شدم حیفه پول،ی چیز تیزبش بخوره راحت پاره میشه،رنگ کن

خودم با پمپ کار نکردم ولی دیدم کار کردن فرقی با اسپری نداره رنگ کردنش حتی کارتم راحتره 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740

خیلی وسایلتو بد چیندی اصلا معلوم نمیشه تازه عروسی انگاری سمساریه 😕😕😕 جای لباسشویی رو عوض کن ببر جای قابلمه ها اون کابیتت تک جای ابگرمکن هم بزار تو انباری یه فرش فانتزی هم کف سالن بنداز اون چیز میزار رو هم از در و دیوار بردار 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
خیلی وسایلتو بد چیندی اصلا معلوم نمیشه تازه عروسی انگاری سمساریه 😕😕😕 جای لباسشویی رو عوض کن ببر ج ...

ب شما ارتباطی نداره ک چطور چیدم حتما اینجوری بهتر بوده

چاه تخلیه ماشین لباس شویی فقط همون جاس 

بعدشم اون تک کابینت برای ادویه ها و سرویس ملاقه و ظرف روغنم هست 

معلوم نیست خودت کجا زندگی میکنی 

حتما تو یه سوییت بیست متری 

حسود 

خیلی وسایلتو بد چیندی اصلا معلوم نمیشه تازه عروسی انگاری سمساریه 😕😕😕 جای لباسشویی رو عوض کن ببر ج ...

اون چیز میزا اول ک دکور اشپزخونمه بعدم پیشبند و دم کنی و دستکش فره

2706