2733
2734
عنوان

آیا این شخص یک عقده ای بالفطره است؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 52 پست
هی خدا اگه بدونید من واسش چه کارها کردم  قید چه کسانی رو زدم 😔😔

خو دختر جان تقصیر خودته . مگه عشقته ؟ یه هم جنست هست که میتونه تو بیرون رفتنا کنارت باشه ، از هم نفع ببرید ولی نه دیگه هلاک کنی خودتو که . 

هیچ  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دوستای واقعیت بودن این کارو نمیکردن پس ناراحت از دست دادنشون نباش

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
خو دختر جان تقصیر خودته . مگه عشقته ؟ یه هم جنست هست که میتونه تو بیرون رفتنا کنارت باشه ، از هم نفع ...

هی خدا

اخه خیلی به کمکم نیاز داشت

اصلا ناراحت نیستم واسه کارام هااا

فقط الان که نشسته چه چیرا گفته داره حرصم میگیره 😥😥

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2728
من قبل از اینکه دعوا صورت بگیره دو سه هفته سعی کردم درستش کنم قضیه رو. زیر بار نمیرفت. دیگه گذاشتمش ...

دیگه شما تمام سعیتونو برای حفظ دوستی گذاشتین  دیگه وقتی یک نفر ک ۳۰دهه از زندگیش گذشته و هنوز درک درستی نداره همون بهتر که قطع رابطه کنید 😬دوست بخواد دوست باشه اصلا حرفی نمیزنه ک باعث ناراحتیتون بشه  چی برسه به اینکه بخواد دیگران رو‌ علیه شما بشورونه 😒😠🤨

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️
دیگه شما تمام سعیتونو برای حفظ دوستی گذاشتین  دیگه وقتی یک نفر ک ۳۰دهه از زندگیش گذشته و هنوز د ...

دقیقااااا ✋

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2738
شیطونکی جونم گاهی رفتن بعضیا غصه نداره شرشون از سرت کم شده باید شکر خدا روبکنی 

چشم دوستم 😔😔😔

دقیقااااا ✋

ازاین آدما زیاده نزار حال خوبتو‌ ارامش دلتو بهم بزنن خودت که میدونی مقصر نیستی کافیه 😐در جوابم اگ‌میخای یک چیز دندون شکن بگی فقط بگو من با شیری ک‌جلوم‌ نهره بکشه میجنگم نه سگی ک‌پشت سرم واق واق میکنه 😐😂

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️
ازاین آدما زیاده نزار حال خوبتو‌ ارامش دلتو بهم بزنن خودت که میدونی مقصر نیستی کافیه 😐در جوابم اگ‌م ...

کاش جای سگ یه جمله دیگه بود چون دوس ندارم بچگانه جواب بدم به کاراش 😂😂😂

ازاین آدما زیاده نزار حال خوبتو‌ ارامش دلتو بهم بزنن خودت که میدونی مقصر نیستی کافیه 😐در جوابم اگ‌م ...

😂😂😂وای چقدر جوابت خندوندم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

خوب بگو زنبور یا مگسی که پشت سرم وز وز میکنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
خوب بگو زنبور یا مگسی که پشت سرم وز وز میکنه 

🤣🤣😂😂😂😂✋✋🤣🤣😂✋😂

😂😂😂 زیادم‌بچه گانه نیستا 

بجاش بگو انچه هقاب داخل قفس را پیر میکند غم قفس نیست پرواز کلاغ های بی سرو‌پاست  ببینم چ میکنی✌🏻

2706