2737
2739
عنوان

آیا این شخص یک عقده ای بالفطره است؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 52 پست
😂😂😂وای چقدر جوابت خندوندم 

😂😂😂والا خجالت نمیکشه با ۳۰سال سن دعواهمدمیکنن انفالو‌هم‌میکنن 😂😂😂

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️
😂😂😂 زیادم‌بچه گانه نیستا  بجاش بگو انچه هقاب داخل قفس را پیر میکند غم قفس نیست پرواز ...

وای نه من اصن این چیزا رو هیچوقت نذاشتم تابحال 🤣🤣😂😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂والا خجالت نمیکشه با ۳۰سال سن دعواهمدمیکنن انفالو‌هم‌میکنن 😂😂😂

😂😂😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
وای نه من اصن این چیزا رو هیچوقت نذاشتم تابحال 🤣🤣😂😂😂😂

اه روحیه دعوا نداری 😂 این همه دارم راهنمایی میکنم گوش نمیدی 

😂درعوض فککنم حالت یکم بهتر شد 😊😆 

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️
2728
 اه روحیه دعوا نداری 😂 این همه دارم راهنمایی میکنم گوش نمیدی  😂درعوض فککنم حالت یکم به ...

اره خیلی بهتر شدم مرسی دوست مهربونم. واقعا از نظر روحی این یک ماه اخیر خیلی تحت فشار بودم. امشبم بدتر شدم. 

اما اللن حالم بختر سده 😘😘😘😘😘

هی خدا اخه خیلی به کمکم نیاز داشت اصلا ناراحت نیستم واسه کارام هااا فقط الان که نشسته چه چیرا گفت ...

ببین گلم ؟ خدا قبل از تو عاشق بنده هاشه و بفکرشون هست . گاهی خود ادما مسبب موقعیت بدشون هستن . زیاد دلسوزی نکن 

هیچ  
اره خیلی بهتر شدم مرسی دوست مهربونم. واقعا از نظر روحی این یک ماه اخیر خیلی تحت فشار بودم. امشبم بدت ...

خواهش عزیزم 😊 ارزو‌میکنم همیشه خوووب و‌خوشحال باشی و بهترینا کنارت باشن  ❤️

خواهش عزیزم 😊 ارزو‌میکنم همیشه خوووب و‌خوشحال باشی و بهترینا کنارت باشن  ❤️

ممنون عزیزدلم برای تو هم همینطور 😘😘

2738