2703
2553

من یه دوست صمیمی داشتم که اتفاقی بینمون افتاد که کلا ازش جدا شدم.هردومونم از همه جا همو پاک کردیم. و اینستا هم انفالو و ریمو کردیم. البته اول من 😫 چون گاری که کرد بشدت برام سنگین بود ! 

بعد از اون دوستای مشترکمون که من به واسطه ی همین دوستم باهاسون اشنا شده بودم منو یکی یکی‌از اینستا انفالو کردن 😐😐

یکم برام خنده داره . ولی واقعا چرا دوستم داره علیه من اونا رو میشورونه؟؟😔😔

بچه هم نیست. خیر سرش ۳۳ سالشه و کلی ادم حسابیه!!!

ضمنا دعوای اولمون تقصیر صد درصد دوستم بود که منجر به جدایی شد.

حالا نمیدونم واقعا عکس العملم چی باشه در مقابل این کارای خودش و دوستاش. چون هرکی از من میپرسه میگم نه مشکلی نداریم! 

ولی اون ..... 😔😔

حقیقتا خیلی ناراحت شدم 😔

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کاری نکن بذار  راحت باشه هرکس رفت بهتره خاطراتشم دنبالش برن

😔😔 

از اینکه همیشه توی همه چی سکوت میکنم از خودم متنفرم 😔 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2456

حقیقت امر اینه که اون اوسکلایی که تورو آنفالو کردن بعدش خیلی آدم های درپیتی بودن که به استناد چرت پرت های یک نفر دیگه آنفالوت کردن.

ارزش خودتو بدون بذار هر کس دوستت داره دوس داشته باشه هر کی هم دوس نداره بهتر! بمونه پشت در خاطرات

2714

ب درك همشون اصلا انفالو كنن مهم نباشه اينا اگه دوست باشن اينطوري نميكنن ك منم يك دوتا از دوستام سه هفته پيش منو ددن بلاك كردن و انفالو كردن ولي من هيچ محللللي ندادم انگار ك نديدم ك چيكار كردن خيلي شيك شماره هاشون ديلت كردم همين محل ندادن بدتر از صدتا فحشه

شايد بهترين نباشم..ولي حداقل خودمم🤗

آره کار زشتیه و اون خودشو صاحب این دوستیا میدونه و حالا که رابطه ی شما باهاش قطع شده رفته و این کارو کرده :\

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
دایورتشون کن و به زندگیت ادامه بده😊

چشم

ولی الان که دیدم یه جغله بچه ای که ۱۰ سال ازم کوچکتره امشب انفالوم کرده اصلا یه جور بدی شدم 😕😔😔

😐 یک‌کفتگو مصالمت امیز داشته باشید کینه هارو دور بریزید حتی اگر تقصیر شما هم‌نبوده با یک‌معذرت خواهی حل میشه یا اینکه بجاش توی صحبتتون بگید که اشتباه به این دلیل از طرف مقابلتون بوده 😕جوری ک ناراحت نشه

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️
2706