2737
2739

بشین سر درست خودت و درگیر حاشیه نکن

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اول کنکورو بده یه دانشگاه خوب قبول شو توی یه رشته خوب بزار چند ترم بگذره نظرت عوض میشه یه ادم فوق العاده میاد تو زندگیت اگه خوب درستو بخونی یه طوری که فکرشم نمیکنی میشی مثل منرشتت چیه و هدفت؟

2740
اول کنکورو بده یه دانشگاه خوب قبول شو توی یه رشته خوب بزار چند ترم بگذره نظرت عوض میشه یه ادم فوق ال ...

رشتم تجربیه هدفمم دندونه 

ولی احساس میکنم واقعا عاشقش شدممم این حسم با همه پسرای اطرافم متفاوته 😑اصلا خیلی عجیبهههه

رشتم تجربیه هدفمم دندونه  ولی احساس میکنم واقعا عاشقش شدممم این حسم با همه پسرای اطرافم متفاوت ...

ایشالا موفق بشی دورت بگردم 

کاملا میفهممت
ولی شاید باورت نشه من 7 سال عاشق یه پسری بودم و هیچ وقت باهاش هیچ رابطه ای نداشتما فقط با دیدنش و شنیدن صداش عاشقش شدم هفت سال تمام همش دنبالش بودم تا حدی که رفت فنلاند و منم دنبال بورسیه تحصیلیم بودم که برم اونجا که فهمیدم ازدواج کرد
داغون بودماااا داغون ولی خب عمرمو الکی گذاشتم الان به یه ادمی که فکرش رو هم نمیکردم ازدواج کردم بهترین زندگی رو دارم شاید خیلی کم ببینمش یه تایم حرف زدن نداشته باشیم اما میدونم کهجفتمون همو دوست داریم و من این علاقه و اشنایی رو مدیون درس و دانشگاهمم  

ایشالا موفق بشی دورت بگردم  کاملا میفهممت ولی شاید باورت نشه من 7 سال عاشق یه پسری بودم و هیچ ...

عوم راست میگیییی 

منممم نباید آیندمو به خاطر پسری ک حتی بهم فکر نمیکنه هدر بدم

مرسی عزیزم💜