2733
2734
عنوان

آیا این شخص یک عقده ای بالفطره است؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما همون شیطونکی هستین که رابراه واسه تاپیکا گزارش میزدین؟!!

نه عزیزم من چند ماهه اصلا نمیومدم 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2728
😔😔  از اینکه همیشه توی همه چی سکوت میکنم از خودم متنفرم 😔

واسه اینکه علی رغم میل باطنیت سکوت میکنی . در حالی که نمیدونی همین سکوت چقد آرام بخشه . دایورت کن به تخمدان‌چپت . از ته دل ها ولی نه زورکی

هیچ  
آره کار زشتیه و اون خودشو صاحب این دوستیا میدونه و حالا که رابطه ی شما باهاش قطع شده رفته و این کارو ...

اوهوم 😔 فکر اینکه میشینه پشتم حرف میزنه 😕😣😣😣

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
😐 یک‌کفتگو مصالمت امیز داشته باشید کینه هارو دور بریزید حتی اگر تقصیر شما هم‌نبوده با یک‌معذرت خواه ...

من قبل از اینکه دعوا صورت بگیره دو سه هفته سعی کردم درستش کنم قضیه رو. زیر بار نمیرفت. دیگه گذاشتمش کنار 😔

😔😔  از اینکه همیشه توی همه چی سکوت میکنم از خودم متنفرم 😔

عزیزم داستان کشتی گرفتن با خوک رو شنیدی دهن به دهن گذاشتن با ادم بیشعور همون کشتی گرفتن با خوکه اون نمیخواد تو سکوت بره رفته پست سرت حرف میزنه محلش نذار دنیا عجیب گرده 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2740
اول اینکه کم پیدایی😍😍 دوم اینکه بیخیال! چیزی ک زیاده ادم بیخوده

کم پیداییمو ببخشید گلکم 😍😘😘😘😍😍😍

اره واقعا بیخود زیاده 

چه بهای گزافی ادم میده تا اطرافیانشو بشناسه

آدمای اشتباهی و از زندگیت بریز دور تا جا برای آدمهای حسابی باز بشه

😔😔😔

واسه اینکه علی رغم میل باطنیت سکوت میکنی . در حالی که نمیدونی همین سکوت چقد آرام بخشه . دایورت کن به ...

همش بغضم میگیره 😔😔😔

عزیزم داستان کشتی گرفتن با خوک رو شنیدی دهن به دهن گذاشتن با ادم بیشعور همون کشتی گرفتن با خوکه اون ...

😔😔😔😔😔😔

بیکاریا . این همه ادم خوب واسه دوس شدن . ول کن دختر 

هی خدا

اگه بدونید من واسش چه کارها کردم 

قید چه کسانی رو زدم

😔😔

2706