2752
2734
عنوان

📃❤ داستان زندگی من❤️برخلاف خیلیا آخرش قشنگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4323 بازدید | 87 پست

مادرم برگشت پیش ما زندگیمون نرمال شد کم کم
من کنکور داشتم تو همین حوالی با ی پسر16ساله ک دوسال ازم کوچیک تربود اشناشدم... چ حماقتی چ اشتباهی..........

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم

دلم مرد میخاست بچه بودم دلم میخاست بایکی باشم بهم محبت کنه عقده داشتم... پسربدی نبود ولی ما بدرد هم نمیخوردیم خیلی بچه بود خیلی.... 2سال حماقت کردم و اون خیانت دیگ مطمعن شدم با خداحافظی رابطرو تموم کردم... تو دوسال ی سال کارم اشک بود میگفت لاک نزن ارایش ممنوع چادر لباس گشاد نت ممنوع ولی خودش نت داشت و با دخترا چت میکرد.... خب این ی تجربه اشتباه بود ک درس عبرت شد واسم این رابطه تموم شد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

زودتر اسی جون  

گاهی گمان نمیکنی و میشود  ......ما در جهانی زندگی میکنیم که اشتباهاتمان را تقدیر به دوش میکشد ولی موفقیت هایمان را مدیون تلاشمان هستیم!!!!خدا اگر مهربان نبود چه میکردیم با این حجم از ادعا.......

استارتر عزیزم بزن روی مشاهده افراد آنلاین،از اونجا میبینی که هستیم.همش نگو هستین یا دارم برای خودم تعریف میکنم

نی نی سایتیهای عزیز شما هم تاپیک را توی علاقه مندیهاتون ذخیره کنید و لایک لایک گویان وارد نشوید.

خانمهای مشکل دار عزیز باور کنید امضاهاتونو که میبینیم برای حل مشکلتون صلوات میفرستیم یک پست در میان تقاضای دعا برای حل مشکل و فرستادن صلوات نفرمایید.

با تشکر

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

عاشق شدم... 3سال عاشقی کردم بعدش عقدکردیم... خودم خواستم دیرعقدکنیم چون میترسیدم ازمردا ک مثل پدرم باشن... بهش اعتماد کردم
عاقلانه عاشقش شدم

الان یکسال از عقدم میگذره ارومم شادم خداروشکر سرکارمیرم و مستقلم ازانتخابم خوشحالم
پدرم باعث شد جلو دوست و اشنا انگشت نما شیم طردمون کنن ولی الان نه

من یادگرفتم قوی باشم زن باشم... تکیه بخودم کنم اول
مراسم عقدمو خودم گرفتم بدون کمک حتی نفر باپول کارکردنم تو چندسال... همرو دعوت کردم کسایی ک ازترس پول مارو تنها گزاشتن... عمه عمو خاله... همه انگشت ب دهن موندن از قدرت من...

الان یکسال از عقدم میگذره ارومم شادم خداروشکر سرکارمیرم و مستقلم ازانتخابم خوشحالم پدرم باعث شد جل ...

مامانت و خواهرت چی شدن؟

گاهی گمان نمیکنی و میشود  ......ما در جهانی زندگی میکنیم که اشتباهاتمان را تقدیر به دوش میکشد ولی موفقیت هایمان را مدیون تلاشمان هستیم!!!!خدا اگر مهربان نبود چه میکردیم با این حجم از ادعا.......
الان یکسال از عقدم میگذره ارومم شادم خداروشکر سرکارمیرم و مستقلم ازانتخابم خوشحالم پدرم باعث شد جل ...

عزی م مادرت الان در چه حالیه؟ خواهرت؟

❤خدایا سپاسگذارم که برای مصاحبه کاری دعوت شدم❤

اخرشو نمیخام خراب کنم دوستایه گلم... اینو میگم ک بدونید خداجایه حقه.... پدرم 2ساله سکته مغزی کرده و فلجه.... زنه هربار میندازش ازخونه بیرون... ازمادرم میخاد ک برگرده پدرم ولی خیلی دیره......
مرسی ک صبوری کردید مهربونا
حال دل همتون عالی و خدایی